[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

افتتاح ۳۷۱میلیارد تومان پروژه برقی در منطقه ۴ کشور، روزنامه شیراز نوین

همزمان با سراسر کشور و در قالب پویش هر هفته الف- ب- ایران، بالغ بر ۳۷۱میلیارد تومان پروژه در حوزه شرکت‌های توزیع برق منطقه ۴ کشور افتتاح شد.
صبح دیروز سه‌شنبه ۱۷ فروردین، همزمان با سراسر کشور و در یک برنامه ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر نیرو، بالغ بر ۳۷۱میلیارد تومان پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق در منطقه ۴ شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور، افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.
نماینده شرکت‌های توزیع نیروی برق منطقه ۴ کشور در حاشیه این مراسم گفت: در ادامه پویش سراسری هر هفته الف- ب- ایران، که از نیمه دوم سال ۹۸ و با ابتکار وزیر نیرو آغاز شده است، نخستین هفته پویش در سال جاری، دیروز به شکل سراسری و در قالب ویدئوکنفرانس برگزار شد.
احمدرضا خسروی اضافه کرد: روز سه‌شنبه پروژه‌های مربوط به شرکت‌های توزیع منطقه ۴ کشور شامل شرکت‌های توزیع نیروی برق استان فارس، شیراز، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، خوزستان و شهرستان اهواز، به نمایندگی و با حضور معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس، در شیراز به شکل نمادین 
افتتاح شد.
خسروی خاطرنشان کرد: مجموع پروژه‌های افتتاح‌شده در این منطقه، ۴۵۸ پروژه و با اعتباری بالغ بر ۳۷۱میلیارد تومان و مربوط به هفت شرکت توزیع مناطق اعلام شده، بود. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: از کل پروژه‌های افتتاح‌شده در منطقه ۴ توزیع برق کشور، ۱۸ پروژه مربوط به توزیع برق لرستان، ۲۱۵ پروژه مربوط به توزیع برق شهرستان اهواز، ۸۸ پروژه مربوط به توزیع برق استان خوزستان، ۲۰ پروژه توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد، ۲۲ پروژه مربوط به توزیع برق بوشهر، ۱۰ پروژه مربوط به توزیع برق شیراز و ۸۵ پروژه مربوط به توزیع برق استان فارس بود.
به گزارش ایسنا، در پایان مراسم از شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در 6 شاخص و از شرکت توزیع نیروی برق شیراز در 4 شاخص، قدردانی و تجلیل شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی