[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

حمایت قانونی از ورزش حرفه‌ای، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان فارس و شورای معاونین با ایشان گفت: در حوزه ورزش و جوانان در سال گذشته کارهای بسیار خوبی انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، صبح دیروز سه شنبه 17فروردین 1400در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس و شورای معاونین ورزش و جوانان استان با عنایت الله رحیمی استاندار فارس در محل استانداری، رحیمی استاندار فارس ضمن تبریک سال جدید گفت: کارهای بسیار خوبی در مجموعه ورزش و جوانان استان فارس در سال گذشته هم در حوزه ورزش و هم در حوزه جوانان انجام شده است و انتظار این است که در سال 1400ان شاالله پروژه‌های نیمه تمام که بالای 70درصد پیشرفت فیزیکی دارند تا پایان کار دولت به نتیجه و به بهره‌برداری برسد.
رحیمی استاندار فارس افزود:تعیین‌تکلیف قراردادهای گذشته، برگزاری مزایده‌ها و مناقصه‌ها بر اسال قانون و شفاف‌سازی و همچنین ارائه راهکار حمایتی مناسب جهت جلوگیری از ضرر و زیان باشگاه‌داران و حمایت قانونی از ورزش‌های حرفه‌ای از جمله ورزش‌های جمعی مثل فوتبال به‌خصوص باشگاه‌های فجر شهید سپاسی ، شهدای قشقایی و حمایت از تیم برق انجام گردد.
در این دیدار حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان فارس ضمن تبریک سال جدید گزارش کامل و مختصری از فعالیت‌های مجموعه ورزش و جوانان فارس در سال 1399ارائه داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی