[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

پاکدل : از مدت‌ها قبل به دنبال میزبانی رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا بودیم ، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون هندبال گفت: امروز بود که کنفدراسیون هندبال آسیا به صورت رسمی ایران را به عنوان میزبان رقابت‌های قهرمانی آسیا معرفی کرد. علیرضا پاکدل در خصوص کسب میزبانی رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا اظهار داشت: به دنبال این بودیم که پس از سال‌ها میزبانی یک رویداد معتبر را به دست بیاوریم. پس از اینکه تقاضای میزبانی را به کنفدراسیون هندبال آسیا دادیم هفته‌ای یکی دو بار پیگیر این موضوع بودیم و خوشبختانه در نهایت توانستیم این میزبانی را کسب کنیم. وی افزود: امروز بود که کنفدراسیون هندبال آسیا به صورت رسمی ایران را به عنوان میزبان رقابت‌های قهرمانی آسیا معرفی کرد. میزبانی این رقابت‌ها چندین برابر مهم‌تر از میزبانی جوانان آسیا است و با توجه به اینکه انتخابی قهرمانی جهان هم محسوب می‌شود اهمیت زیادی دارد.
رئیس فدراسیون هندبال درباره اینکه کدام شهر میزبان این رقابت‌ها خواهد بود، گفت: هنوز شهر میزبان را انتخاب نکردیم و باید در جلسه با مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در این خصوص تصمیم بگیریم.
پاکدل در پاسخ به این سؤال که کنفدراسیون هندبال آسیا به خاطر لغو برگزاری رقابت‌های جوانان آسیا در ایران این میزبانی را به کشورمان داد، خاطرنشان کرد: این دو موضوع ارتباطی به هم ندارند و ما از مدت‌ها قبل به دنبال این میزبانی بودیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی