[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

اقدام بانکی، جهش تولید، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش شیراز نوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در جلسه دیدار با مدیران عامل بانک‌های استان،‌ با گرامیداشت سال نو و با بیان اینکه در سال گذشته هماهنگی خوبی میان بانک‌ها و دستگاهای اجرایی انجام گرفته، گفت: ضروری است تا نسبت به خدمات انجام‌گرفته به واحدهای تولیدی اطلاع‌رسانی شود و در این زمینه در سال گذشته بیش از 327 بنگاه اقتصادی در استان به بهره‌برداری رسیده است. 
وی خاطرنشان کرد: در سال 99 روزانه یک واحد تولیدی در فارس راه‌اندازی شده که نشان از اشتیاق سرمایه‌گذاران و تسهیل در امور 
مربوطه دارد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس از احیای 195 واحد غیرفعال در سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: باید به گفتمان مشترک در جامعه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری برسیم؛ زیرا بانک‌ها بنگاهی اقتصادی‌اند به‌دنبال تأمین منافع. 
رحیمی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: افت‌وخیز‌های اقتصادی در اختیار سرمایه‌گذاران نیست و تحمیلی است و به همین دلیل باید پیش‌بینی لازم برای پاسخ‌گویی به مطالبات بانکی انجام پذیرد. 
استاندار فارس کاهش فعالیت‌های غیرضروری در اعطای تسهیلات و شناسایی موانع پیش روی بانک‌ها را از جمله اهداف در سال 99 برشمرد و گفت: بانک‌ها موانع تولید را احصا کنند و عملکرد بانک‌های عامل استان در سال 99 
مثبت است. 
وی با بیان اینکه فارس هنوز استانی صنعتی نشده است، افزود: تشکیل صندوق‌های پروژه‌ای و استفاده از قوانین تهاتر دنبال شود. گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش مدیرعامل بانک‌های استان 
پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی