[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

فرماندار آباده: ثبت‌نام شورای روستا و عشایری تا ۲۲ فروردین ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
فرماندار آباده گفت: در مدت‌زمان ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان آباده، تعداد 116 داوطلب در شهرستان آباده ثبت‌نام کردند. نیک‌مرام افزود: از این تعداد 64 نفر برای شورای شهر آباده، 10 نفر برای شورای شهر ایزدخواست، 13 نفر برای شورای شهر بهمن، 10 نفر برای شورای شهر سورمق و 19 نفر برای شورای شهر صغاد ثبت‌نام کردند. 
وی به ثبت‌نام متقاضیان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایر در شهرستان آباده اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از روز دوشنبه 1400٫01٫16 آغاز شده و تا روز یکشنبه 1400٫01٫22 به‌ مدت یک هفته ادامه خواهد یافت. 
رئیس ستاد انتخابات شهرستان با بیان اینکه داوطلبان می‌توانند به چهار روش اقدام به نام‌نویسی کنند، افزود: متقاضیان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایلی، نرم‌افزار نسخه تحت ویندوز، از طریق دفاتر پیشخوان دولت در شهرها و روستاها و از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری (از ساعت 8:00 تا 18:00) اقدام به ثبت‌نام نمایند. نماینده عالی دولت درشهرستان با اشاره به وضعیت فعلی کرونایی گفت: با توجه به شیوع کرونا و قرارگرفتن شهرستان آباده در وضعیت نارنجی، از داوطلبان تقاضا می‌شود به‌منظور جلوگیری از تجمع به‌صورت غیرحضوری نام‌نویسی کنند. گفتنی است ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری بیست‌وهشتم خرداد 1400 برگزار می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی