[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

جایگاه تثبیت مالکیت موتور اقتصادی کشور است، روزنامه شیراز نوین

اعضای هیئت‌مدیره کانون سردفتران و دفتریاران دفاتر اسناد رسمی و جامعه سران دفاتر ازدواج و طلاق فارس با مدیرکل ثبت این استان دیدار کردند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، در این دیدار مدیرکل ثبت استان ابراز داشت: بهره‌گیری فارس از 417 دفتر اسناد رسمی، 264 دفتر ازدواج و طلاق و ثبت نزدیک به 992هزار سند رسمی و 37هزار و 305 واقعه ازدواج و طلاق در این دفاتر طی سال گذشته نویدبخش استمرار ارائه خدمات مطلوب در این بخش به مردم شریف استان می‌باشد و تلاش ما بر این بوده که جلسات مستمر با اعضای هیئت‌مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی و جامعه سران دفاتر ازدواج و طلاق زمینه‌ساز دفاع از حقوق جامعه در حوزه‌های مربوطه باشد.
اعضای هیئت‌مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی و جامعه سران دفاتر ازدواج و طلاق فارس با حضور در دفتر مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان با وی دیدار و گفت‌وگو نمودند. در این دیدار که به مناسبت سال جدید برگزار گردید، سیدمهدی هاشمی مدیرکل ثبت فارس ضمن تبریک سال نو و با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نقش مجموعه ثبت اسناد و املاک در نیل به این اهداف را حائز اهمیت برشمرد و ابراز داشت: جایگاه ارزشمند تثبیت مالکیت‌ها و دفاع از حقوق اشخاص در زمینه‌های مرتبط یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌ها در جهت تحرک بهینه موتور اقتصادی کشور می‌باشد.
وی افزود: طی سالیان اخیر دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق به‌عنوان بازوان توانمند ادارات ثبت اسناد و املاک نقش غیرقابل‌انکاری در پیشبرد سیاست‌های تحولی ابلاغی و خدمات‌رسانی بهینه به جامعه ایفا نموده‌اند و اجرای بهینه برنامه‌های مصوب سازمانی بدون همگامی این دفاتر میسر نبود. هاشمی تصریح نمود: محورهای طرح تحول قضائی و به تبع آن ابلاغ سند تحول قضائی تبیین‌گر جایگاه ثبت اسناد و املاک در این مقوله است و بر همین اساس ترویج فرهنگ سند رسمی و ترغیب جامعه به تنظیم این اسناد در نقل و انتقالات و عقود نقش سران دفاتر در انجام هرچه مطلوب‌تر دستورالعمل‌های ابلاغی را روشن می‌سازد. مدیرکل ثبت استان بیان داشت: بهره‌گیری فارس از 417 دفتر اسناد رسمی، 264 دفتر ازدواج و طلاق و ثبت نزدیک به 992هزار سند رسمی و 37هزار و 305 واقعه ازدواج و طلاق در این دفاتر طی سال گذشته نویدبخش استمرار ارائه خدمات مطلوب در این بخش به مردم شریف استان می‌باشد و تلاش ما بر این بوده که جلسات مستمر با اعضای هیئت‌مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی و جامعه سران دفاتر ازدواج و طلاق زمینه‌ساز دفاع از حقوق جامعه در حوزه‌های مربوطه باشد.
همچنین وی با اشاره به افزوده گردیدن 44 دفتر اسناد رسمی در این استان طی سال گذشته آن را هم‌راستا با سیاست‌های مندرج در سند تحول قضائی، دستورالعمل‌های سازمانی و به جهت انتفاع مطلوب مردم از گستره خدمات این دفاتر برشمرد و ابراز امیدواری نمود در سال جدید نیز همچون سال‌های گذشته سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق فارس با انسجام و پویایی لازم ضمن تعامل بیش از پیش با این اداره‌کل در جهت ارتقای هرچه بیشتر کمی و کیفی گستره خدمات این مجموعه و پیشبرد مطلوب سیاست‌های سازمانی گام بردارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی