[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

فوت ۱۵۵ بیمار کووید ۱۹ در یک روز، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۵ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: بر این اساس مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۶۴هزار و ۳۹ نفر رسید.
به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری گفت: از روز پنجشنبه تا دیروز جمعه (۲۰ فروردین ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۲هزار و ۴۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که ۲۵۶۷ نفر از آنان بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به دو میلیون و ۲۹ هزار و ۴۱۲ نفر رسید.
وی افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۵ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۶۴ هزار و ۳۹ نفر رسید.
به گفته لاری، خوشبختانه تاکنون یک میلیون و ۶۹۳هزار و ۵ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: ۴۲۷۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. لاری ادامه داد: تاکنون ۱۳میلیون و ۴۹۴هزار و ۲۹۶ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. وی گفت: در حال حاضر ۲۵۷ شهرستان قرمز و ۱۲۹ شهرستان نارنجی هستند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است. همچنین ۵۱ شهرستان در وضعیت زرد و فقط ۱۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی