[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

ادامه ثبت‌نام متقاضیان حضور در شوراهای گراش ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری گراش، مجید غلام‌پور فرماندار گراش در بازدید از ستاد انتخابات این شهرستان گفت: در پنجمین روز از ثبت‌نام انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و عشایر ۳۷ نفر در این شهرستان ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳۳ نفر مرد و ۴ نفر زن هستند. 
مجید غلام‌پور فرماندار گراش با بیان اینکه داوطلبان شوراهای روستا زمان ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند، افزود: بخشداری‌ها و دهیاری‌ها تلاش کنند ضمن تشویق داوطلبان به ثبت‌نام، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند. رئیس ستاد انتخابات شهرستان گراش روند ثبت‌نام از داوطلبان را خوب توصیف کرد و افزود: انتخابات در شهرستان گراش در دو شهر گراش و ارد و ۱۷ روستا شامل فداغ، خلیلی، فاریابی، تنگ خور، حسین آباد، کسرالدشت و کنار زیارت از توابع بخش مرکزی و آغصه، زینل‌آباد، میلویه، مهرآباد و چک‌چک از توابع بخش ارد برگزار می‌شود. 
وی اضافه کرد: فرایند ثبت‌نام نامزدهای شوراهای اسلامی روستا و عشایر شهرستان گراش همزمان با سراسر کشور از دوشنبه ۱۶ فروردین‌ماه آغاز شده و تا یکشنبه ۲۲ فروردین‌ماه به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.
فرماندار گراش همچنین تصریح کرد: ۵۱ نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر از حوزه انتخابیه گراش داوطلب شدند که نسبت به دوره قبل رشد داشته است. 
مجید غلام‌پور حضور پرشور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی را زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت کشور دانست و یادآور شد: به دلیل وجود بیماری کرونا، امسال تدابیری اتخاذ شد که ثبت‌نام‌ها به‌صورت حضوری و مجازی انجام شود.
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان گراش خاطرنشان ساخت: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر، ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و با توجه به شرایط کرونایی انتظار داریم داوطلبان به روش اینترنتی ثبت‌نام و از مراجعه حضوری پرهیز کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی