[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

سرمربی ایمان سبز: هشتاد درصد بومی هستیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی ایمان سبز شیراز گفت: با همت تمام ارکان تیم و باشگاه با تلاش فراوان و برنامه‌ریزی شده سعی در حضور موفقی در مسابقات داریم. اسماعیل زارع سرمربی جوان اما با سابقه تیم فوتبال ایمان سبز با اشاره به مسابقه با تیم‌های سپاهان و سپاهان نوین در اردوی تدارکاتی این تیم گفت: تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم و در حال حاضر سیکل تمرینی خود را با برگزاری اردوی چهار روزه در اصفهان پیگیری می‌کنیم. 
وی درباره پیروزی در دیدار تدارکاتی برابر فجر سپاسی گفت: بازی‌های خوبی پشت سر گذاشتیم هر چند در این دیدارها به هیچ وجه دنبال نتیجه نبودیم و اهداف دیگری در بُعد آماده سازی و بستن تیم و طراحی‌های تاکتیکی داشتیم اما پیروزی برابر فجر نیز در ذهنیت مثبت تیم ‌تأثیر داشت. 
سرمربی سابق فجر شهید سپاسی و فعلی ایمان سبز ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد تیم بومی بسته شده است و با نگاه مثبت و حرفه‌ای مهندس غلامی مالک باشگاه توانستیم تفکر جدیدی را در فوتبال فارس جاری کنیم و بستری جدید برای رشد استعدادها و بازیکنان خوب فارس ایجاد کنیم که آینده‌نگر خواهد بود و فلسفه مقدسی خواهد داشت. زارع بیان داشت: با همت تمام ارکان تیم و باشگاه با تلاش فراوان و برنامه‌ریزی شده سعی در حضور موفقی در مسابقات داریم، اما می‌دانیم مسابقات در دور دوم پر است از تیم‌های مدعی و با انگیزه که کار را سخت می‌کند. 
او گفت: تیم ما شرایط مثبتی دارد اما بسیاری از تیم‌ها در شرایط خوبی به سر می‌برند و هزینه‌های زیادی برای موفقیت و صعود داشته‌اند، ما هم سعی می‌کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا بستر فعلی برای رشد بازیکنان فوتبال فارس ماندگارتر شود. سرمربی ایمان سبز شیراز اظهار کرد: بدون شک گروه جنوب که ما در آن قرار داریم سخت‌ترین گروه مسابقات است و تمام تیم‌ها مدعی هستند، علاوه بر اینکه هیچ بازی ساده‌ای نداریم باید گفت هر بازی، هر امتیاز و هر گل و دقیقه به دقیقه بازی‌ها در صعود تیم‌ها تأثیر دارند، با این وجود با برنامه و پرتلاش تمرین کرده‌ایم و هدف‌های بزرگی در سر داریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی