[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

براساس اقبال عمومی در مورد قالیباف و رئیسی تصمیم‌گیری می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

یک عضو جبهه مردمی
نیروهای انقلاب:
براساس اقبال عمومی
در مورد قالیباف و رئیسی تصمیم‌گیری می‌کنیم

ایسنا: یک عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه قالیباف و رئیسی مکمل یکدیگر هستند، گفت که قالیباف در مناظره اول از اهداف جمنا بهتر دفاع کرد و در مقابل رئیسی متین‌تر و آرام‌تر ظاهر شد.
حجت‌الاسلام حسن نوروزی اظهار کرد: آقایان رئیسی و قالیباف به عنوان کاندیداهای مورد حمایت جمنا در انتخابات ریاست جمهوری دو برادری هستند که مصمم به ادامه راه‌اند و جمنا هم هر دوی این عزیزان را قبول دارد، تا نهایت طبق آنچه از پیش متعهد شده اند ببینیم در پایان اقبال مردمی به کدامیک بیشتر است و بر همین اساس تصمیم گیری کنیم.
وی افزود: آقای قالیباف در مناظره اول مثبت‌تر ظاهر شد و از اهداف جمنا بهتر دفاع کرد و در مقابل آقای رئیسی متین‌تر و آرام‌تر ظاهر شد اما نهایتاً این دو بزرگوار مکمل یکدیگر هستند. آقای قالیباف نکات مثبت کاربردی و عملیاتی بهتری داشت و آقای رئیسی نکات راهبری بهتری ارائه کرد. ما امیدواریم این اخوت و برادری که بین این دو بزرگوار وجود دارد در ستادها نیز ادامه یابد.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس یادآور شد: اگر نظرسنجی‌ها نشان داد که انتخابات به دور دوم کشیده می‌شود، هر دو کاندیدای ما در صحنه رقابت باقی می‌مانند اما اگر یکی از کاندیداها به نحوی جلو بیفتد که بتواند در دور اول پیروز باشد، در این صورت کاندیداهای ما هم به نفع هم کنار می‌روند.
نوروزی خاطرنشان کرد: جمنا یک حزب نیست بلکه یک خط فکر برای جوانان جویای سیاست و کار است که می‌خواهند از انقلاب دفاع کنند. کاندیداهای ما نیز تاکنون خوب و متین ظاهر شدند و ما امیدواریم این کار جمعی در حوزه عمل هم ادامه یابد.
وی با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت و اخلاق در تبلیغات انتخاباتی اظهار کرد: دولت با تمام امکانات و با استفاده از بودجه بیت المال تلاش می‌کند راه به خطا رفته خود را ادامه دهد؛ از جمله اینکه هر جا در مناظره آقایان روحانی و جهانگیری کم آوردند وزرا و معاونانشان تکمیل می‌کنند و همه دولت به میدان آمده اند تا از اقدامات دولت دفاع کنند؛ در حالی که این‌ها هشت سال در دولت آقای هاشمی، ‌هشت سال در دولت آقای خاتمی و در چهار سال در دولت آقای روحانی حاکم بودند و حالا باید بگویند در این بیست سال چه کرده اند.
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب یادآور شد: هر جا از امکانات دولت برای تبلیغات سوء استفاده می‌شود،‌ ما هم در اهدافمان مصمم‌تر می‌شویم. می‌بینید که آقای رئیسی از امکانات آستان قدس و آقای قالیباف از امکانات شهرداری برای تبلیغات استفاده نمی‌کنند ولی از سوی برخی دیگر از کاندیداها این موضوع را شاهد 
هستیم.
نوروزی در پایان ابراز امیدواری کرد که مردم در انتخابات پیش رو به رئیس جمهوری جوان، پرکار و انقلابی رأی دهند که بتواند مملکت را نجات دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی