[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

اهدای خون داوطلبانه امدادگران فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر فارس در اولین ساعت کاری دیروز شنبه 21 فروردین‌ماه با حضور در پایگاه انتقال خون نمازی شیراز، به‌صورت داوطلبانه به بیماران نیازمند خون اهدا نمود.
به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان فارس، حسین درویشی همراه با تعدادی از معاونان، مدیران و کارکنان ستادی در اولین برنامه کاری هفته جدید با حضور در پایگاه انتقال خون نمازی شیراز، ضمن شرکت در طرح حمایت ماندگار و اهدای خون سالم به بیماران نیازمند، با مدیرکل انتقال خون استان دیدار و گفت‌وگو نمود.
در این برنامه دکتر ترابی، مدیرکل انتقال خون استان فارس ضمن قدردانی از حضور فرهنگ‌ساز مدیرعامل و اعضای شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر استان در پایگاه نمازی این اداره‌کل، این اقدام را فرصت مناسبی برای ترویج و تبلیغ فرهنگ اهدای خون به بیماران به‌عنوان اهدای زندگی توصیف کرد.
این گزارش می‌افزاید: جمعیت هلال‌احمر و انتقال خون استان فارس در سال 99 و در راستای توسعه همکاری‌های دوجانبه، تفاهم‌نامه مشترک امضا نمودند.
در این تفاهم‌نامه علاوه بر تعهد جمعیت هلال‌احمر برای تأمین سرانه مشخص اهدای خون توسط اعضا و داوطلبان به‌صورت سالانه، بیش از 250 عضو داوطلب جمعیت جهت دریافت آموزش‌های مربوط به خون‌گیری و همکاری داوطلبانه با انتقال خون به این اداره‌کل معرفی خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی