[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

قاتل فراری را شناسایی کنید، روزنامه شیراز نوین

پلیس آگاهی از مردم خواست اراذل و اوباش محله خراسان که خرداد ماه امسال جوانی را به قتل رسانده و متواری شده بود را شناسایی کنند.
ساعت 01:15 اول خرداد امسال، وقوع یک فقره نزاع و درگیری در محدوده میدان خراسان به کلانتری 114 غیاثی اعلام شد. با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه، مشخص شد جوانی به نام یاسر 32ساله بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو  به صورت، گردن، سینه، کتف و... به قتل رسیده و قاتل نیز از محل متواری شده است. 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمـد» و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده  در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
کارآگاهان اداره دهم در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول با یکی از اراذل و اوباش منطقه خراسان به نام یوسف 40ساله به قتل رسیده است. بررسی سوابق متهم نشان داد او یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه درگیری، قدرت‌نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی است که بارها دستگیر و روانه زندان شده است. 
در ادامه رسیدگی به پرونده، مشخص شد قاتل و مقتول چند روز پیش از وقوع جنایت نیز در چندین نوبت با یکدیگر درگیری لفظی داشته و پس از آن، بارها برای همدیگر رجزخوانی داشته‌اند.
 در ادامه و با شناسایی تعدادی از شاهدان صحنه جنایت، مشخص شد در زمان درگیری منجر به جنایت، مقتول هیچگونه سلاح سردی همراه خود نداشته و حتی به قاتل عنوان داشته که قصد درگیری ندارد؛ اما قاتل با وجود این موضوع، با سلاح سرد به او حمله‌ور شده و او را به صورت وحشیانه و با وارد کردن ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده است. 
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به این پرونده، محل سکونت متهم پرونده در منطقه تهران پارس شناسایی و در مراجعه کارآگاهان به این محل مشخص شد یوسف  بلافاصله پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونتش متواری شده است. 
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام داشت: در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری بودن متهم و به جهت دستگیری این مجرم سابقه‌دار و خطرناک، دستور انتشار بدون پوشش تصویر وی از سوی محمدمهدی مرشدلو، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی صادر شده است. بنابراین از شهروندان که موفق به شناسایی تصویر این قاتل فراری شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند، درخواست می‌شود هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس‌های 51055429 و 51055510 در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی