[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

ثبت‌نام داوطلبان ریاست‌جمهوری حضوری است، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به ثبت‌نام حضوری شرکت‌کنندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری، تأکید کرد: بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.
به گزارش ایسنا، جمال عرف در گفت‌وگو با برنامه «رویداد»، با اشاره به آخرین مهلت ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شهر و روستا، گفت: روز آخر معمولاً جمعیت بیشتری استقبال خواهند کرد و کسانی که نسبت به محیط پیرامون خود احساس مسئولیت می‌کنند، کمک نمایند تا اقدامات در شوراها به نحو احسن انجام شود.
وی با بیان اینکه برای روستاها در حال حاضر ثبت‌نام کرده و پیش‌تر شهرها ثبت‌نام کرده بودند، افزود: بیش از 50هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کردند و اسامی به هیئات نظارت ارسال می‌شود تا آن‌ها نیز بررسی کنند.
عرف با اشاره به بیشترشدن نسبت ثبت‌نام‌کنندگان زن نسبت به مردان، گفت: امیدواریم خانم‌ها با استقبال بیشتر در این عرصه نقش‌آفرینی کنند. معاون وزیر کشور با اشاره به آغاز ثبت‌نام در پایان سال قبل، گفت: نتایج هنوز اعلام نشده ولی هیئات نظارت وظایف خود را انجام می‌دهند. عرف همچنین در خصوص ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: 21 اردیبهشت ثبت‌نام آغاز می‌شود و بر اساس قانون تلاش می‌کنیم در وزارت کشور تمهیدات لازم از حیث پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم. وی در این گفت‌وگوی کوتاه رادیویی با اشاره به ثبت‌نام حضوری شرکت‌کنندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری، تأکید کرد که از لحاظ رعایت پروتکل‌ها تلاش خواهیم کرد مشکلی پیش نیاید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی