[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

بازدید‌های سَرزده از مراکز درمانی ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید از بخش‌های اختصاصی بیماران کرونا در بیمارستان‌های کوثر و دنا با بررسی روند پذیرش و درمان بیماران مشکوک و مبتلا به کووید ۱۹، نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش روابط‌عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی شیراز، دکتر «اورنگ ایلامی» با اشاره به پذیرش بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در تمامی بیمارستان‌های دولتی و خصوصی زیرمجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، گفت: با توجه به بحران همه‌گیری کرونا و شروع موج چهارم در استان، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها با ایجاد بخش‌های موقت و جداگانه‌ با کارکنان و حفاظت فردی مجزا، خدمات درمانی لازم را به این بیماران ارائه می‌دهند.
او با اعلام حمایت مجموعه معاونت درمان دانشگاه از این مراکز درمانی، خاطرنشان کرد: نحوه خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی و غیرکرونایی در بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه به‌طور مستمر مورد پایش و ارزیابی قرار می‌گیرد.
دکتر ایلامی روند خدمت‌رسانی به بیماران را در این مراکز درمانی مطلوب عنوان کرد و از تلاش تیم مدیریت و کارکنان این بیمارستان‌ها قدردانی کرد.
این مقام مسئول در دانشگاه نسبت به روند صعودی موارد ابتلا و بستری در استان هشدار داد و با توجه به چرخش گونه جهش‌یافته موسوم به کرونای انگلیسی در استان که با شدت سرایت و ابتلای بالاتری همراه است، لزوم رعایت نکات بهداشتی به‌ویژه استفاده مداوم از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی و پرهیز از دورهمی‌های خانوادگی را مورد تأکید قرار داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی