[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

نظافت مضاعف در آستانه روز شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: به مناسبت هفته شیراز و گرامیداشت این هفته و همچنین با توجه به اینکه بر اثر بادهای چند وقت اخیر گرد و غبار بر چهره محلات شهر نشسته است، نظافت و پاک‌سازی محلات به‌صورت ویژه در دستور کار می‌باشد.
خوشبخت بیان نمود: با نزدیک‌شدن به روز شیراز، این سازمان نیز به سهم خود برای شهر شیراز، یکی از پاکیزه‌ترین شهرهای ایران تلاش مضاعف خواهد نمود.
وی افزود: با هماهنگی و همکاری یاوران شورای محلات، پاک‌سازی و نظافت محلات شهر به مناسبت هفته شیراز از 20 فروردین شروع شده است و علاوه بر اینکه پاکبانان امور روزانه را انجام می‌دهند، نظافت محلات را به‌صورت ویژه انجام خواهند داد.
او اظهار داشت: در همین راستا ماشین‌آلات مختلفی از جمله تانکرهای ویژه شست‌وشوی معابر و جداول، خودروهای جمع‌آوری سرشاخه و لاستیک، خودروهای حمل پسماند ساختمانی (نخاله) و جاروب نیز در این پاک‌سازی به‌کارگیری خواهند شد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند در ادامه گفت: شیراز به‌عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) بایست همچون ستاره‌ای بدرخشد و هرجا که نام شیراز به زبان می‌آید، علاوه بر طراوت بهاری و فرهنگ والای مردم آن، نظافت و پاکیزگی آن نیز مثال‌زدنی باشد و این مهم با همکاری شهروندان فهیم شیراز و پاکبانان پرتلاش به‌دست می‌آید.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند، خوشبخت در پایان ضمن گرامیداشت روز شیراز از شهروندان تقاضا نمود با تفکیک پسماندهای خشک و تر و همچنین رعایت برنامه زمان‌بندی جمع‌آوری پسماندها، سازمان مدیریت پسماند را در ارائه خدمات مطلوب‌تر و شایسته شهر و شهروندان یاری نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی