[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

ورودی شهرک صادقیه از روشنایی برخوردار شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز بر رسیدگی به مشکلات شهروندان و تلاش برای رفع نیازهای محله‌ها، تأکید کرد و گفت: در بازدید از شهرک صادقیه که با حضور عوامل شرکت توزیع امور هفت برق شیراز و شهرداری منطقه هفت همراه بود، به شهروندان وعده تأمین روشنایی ورودی این شهرک را دادیم که این وعده اکنون محقق شده و ورودی تاریک شهرک صادقیه از امکانات روشنایی بهره‌مند شده است.
وی پیگیری مطالبات شهروندان را جزو مهم‌ترین اولویت‌ها دانست و افزود: اجرای عملیات تأمین روشنایی ورودی شهرک صادقیه از جمله مطالبات بحق شهروندان بوده است.
قائدی گفت: این اقدام علاوه بر اینکه موجب افزایش سطح امنیت اجتماعی و آرامش شهروندان می‌شود، در زیبایی‌بخشی به سیمای شبانه ورودی شهرک صادقیه نیز مؤثر خواهد بود.
رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر سه‌میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: احداث 500 متر شبکه روشنایی، احداث 250 متر شبکه فشار متوسط و احداث یک دستگاه ترانسفورماتور 50 کیلو ولت آمپر از جمله فعالیت‌های انجام‌شده در این پروژه است.
نواب قائدی در پایان از حمایت‌های مهندس پیرحق‌شناس مدیر امور هفت برق شیراز، مهندس سلاحی معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت و مهندس بهمنی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مهندسی امور هفت برق شیراز، در اجرای این پروژه قدردانی کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی