[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: صنعت هسته‌ای ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به حادثه تروریستی مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن (نطنز) گفت: صنعت هسته‌ای آنقدر عمق و نفوذ دارد و بیدی نیست که با این بادها بلرزد؛ قطعاً ما در این صنعت پیروز هستیم. بهروز کمالوندی که به دلیل سقوط از ارتفاع در مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن (نطنز) در بیمارستان کاشان بستری است، دیروز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: نبرد ما در صنعت هسته‌ای کشور ادامه دارد و با استقامت در این عرصه به پیروزی دست خواهیم یافت. وی ادامه داد: یقین دارم که در صنعت هسته‌ای پیروز هستیم؛ لذا مردم هیچ تردیدی در این زمینه نداشته باشند. سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه ۴۰ سال تجربه دیپلماتیک دارم و هشت سال است که در صنعت هسته‌ای فعالیت می‌کنم،‌ گفت: با شناختی که از صنعت هسته‌ای دارم، قطعاً ما پیروز هستیم. کمالوندی بیان کرد: نمی‌خواهم فقط اعتقادی بگویم، اما با امکانات و تخصص توأم با تعهد و دلسوزی و ایثار فعالان صنعت هسته‌ای کشور، پیروزی در این عرصه قطعی است و تردیدی ندارم که به اهداف خود می‌رسیم.
وی با اشاره به حادثه‌ای که برای او در مجتمع نظنز پیش‌ آمده است، اظهار کرد: به امید خدا زود بلند می‌شوم؛ چراکه باید کارهای زیادی انجام دهیم؛ تا لحظه‌ای که جان داریم باید کار کنیم.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی روز یکشنبه حین بازدید از مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن از ارتفاع چند متری سقوط کرده و دچار شکستگی‌های سطحی از ناحیه پا و سر شده است.
وی پس از بروز حادثه به یکی از بیمارستان‌های کاشان منتقل شده و تحت‌مراقبت و درمان قرار گرفته است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی روز یکشنبه به‌منظور بررسی یک حادثه تروریستی هسته‌ای به نطنز رفته بود تا پیامدهای وقوع حادثه‌ در بخشی از شبکه توزیع برق تأسیسات غنی‌سازی را از نزدیک مشاهده کند. کمالوندی درباره این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه صدمات انسانی و آلودگی به‌دنبال نداشته و علل آن در دست بررسی است. کمالوندی افزود: بامداد یکشنبه حادثه‌ای در بخشی از شبکه توزیع برق مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد که خوشبختانه صدمات انسانی و آلودگی به‌دنبال نداشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی