[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس:، روزنامه شیراز نوین

 واحدهای صنعتی نمونه
در دو سطح نمونه استانی
و کشوری معرفی خواهند شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده همزمان با روز صنعت و معدن از فعالان نمونه صنعت، معدن و پیش‌کسوتان این حوزه‌ها در استان تجلیل خواهد شد. 
مهندس علی همتی تصریح کرد: واحدهای صنعتی و معدنی متقاضی که مایل به شرکت در این رقابت هستند می‌توانند با دانلود فایل مربوطه ونیز دریافت فرم‌های یاد شده در قسمت اطلاعیه‌ها از سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس به آدرس www.frs.mimt.gov.ir 
نسبت به تکمیل فرم اقدام و پس از تکمیل جهت بررسی و پیگیری‌های بعدی تا تاریخ 96/2/21 به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان و یا به سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرکز استان تحویل نمایند.
همتی گفت: این سازمان برای شناسایی الگوهای موفق در عرصه صنعت و معدن و معرفی آنان به عنوان صنعتگر نمونه، بهره بردار نمونه معدن روباز و زیر زمینی، مکتشف نمونه (دارای گواهینامه کشف) و پیش‌کسوت نمونه معدن و صنعت با فراخوان از بنگاه‌های صنعتی و معدنی برای ثبت نام دعوت کرده است. همتی اضافه کرد: در همین راستا از فعالان این عرصه دعوت شده تا با دریافت پرسشنامه‌های واحد صنعتی نمونه به همراه فرم‌های بهره بردار نمونه معدن روباز و زیرزمینی، براساس عملکرد سال 95 خود نسبت به تکمیل و ارسال آنها به سازمان صنعت، معدن وتجارت فارس اقدام کنند.
وی اظهار داشت: میزان تولید، فروش، سود عملیاتی و ارزش موجودی انبار کالای ساخته شده، هزینه‌های انرژی مصرفی، تحقیق و نوآوری و آموزش نیروی انسانی، ارزش صادرات، نیروی انسانی (به ویژه تحصیل کردگان بالاتر از دیپلم)، مشتری مداری و گواهینامه‌های معتبر کیفیت از جمله شاخص‌های مطروحه واحد تولیدی مورد سنجش در این پرسشنامه 
است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در مورد فرم معرفی بهره بردار نمونه معدن روباز نیز افزود: بهره بردار معدن نیز در این فرم باید نسبت به تکمیل اطلاعات در خصوص نام و نوع ماده معدنی، میزان ذخیره قطعی، میزان استخراج مندرج در پروانه، میزان استخراج سالانه واقعی و همچنین میزان کل سرمایه گذاری (به نرخ ثابت سال 1395) اقدام کنند.
همتی اضافه کرد: در این فرم‌ها بر اساس معیارهای مشخص شده واحدهای متقاضی مورد سنجش قرار می‌گیرند.
وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی نمونه در دو سطح نمونه استانی و کشوری در مراسم روز صنعت معرفی خواهند شد، ادامه داد: لیست واحدهای نمونه در نرم افزار طراحی شده تجزیه و تحلیل و ضریب رقابت پذیری واحدها مورد سنجش قرار می‌گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی