[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

کشور باید بر اساس توانمندی افراد اداره شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی باید نیروهای نمونه باشند که از نظر رفتاری، اخلاقی و تسلط بر کار الگوی سایران به شمار بروند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل در استانداری با بیان اینکه مدیریت کشور و استان در سال‌های اخیر با سختی‌های بسیار زیادی روبه‌رو بوده است، اظهار داشت: بلایای طبیعی، تحریم که آسیب زیادی به کشور وارد کرد و سفره مردم را هدف گرفت و بیماری همه گیر کرونا که اثرات زیادی در زندگی امروز و فردای مردم خواهد داشت، سه معضل مهم سال‌های اخیر بوده است.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به اینکه در اثر شیوع کرونا بسیاری از مردم عزادار شدند و کسب و کارها راکد شد، افزود: تعادل بین نیازهای مختلف جامعه در ابعاد امنیتی، اجتماعی و اقتصادی کار سختی است که با وقت گذاری و همکاری دست اندرکاران، تلاش کردیم استان را از این گردنه سخت عبور دهیم.
وی ادامه داد: تلاش کردیم در کنار مدیریت موانع و مشکلات پیش رو، موضوع توسعه استان را مورد توجه قرار دهیم؛ اگر توسعه اتفاق بیفتد نتایج آن به همه مردم می‌رسد و کل جامعه از آن بهره مند می‌شوند.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پذیرش مسئولیت‌ها مقدماتی دارد که باید به تدریج طی شود و در بلند مدت افراد می‌توانند مسئولیت‌های مختلف را بپذیرند، افزود: کشور باید بر اساس توانمندی افراد اداره شود و بر این اساس فرزندان شهدا و ایثارگران باید تلاش کنند یادگیری و افزایش توانمندی خود را به صورت مداوم پیگیری کنند؛ چنانکه هم اکنون نیز بسیاری از مدیران استان هم اکنون از خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان هستند. دکتر رحیمی با اشاره به اینکه رسیدگی خوبی در ایام شیوع بیماری کرونا از جانبازان شد و اقلام بهداشتی مورد نیاز آنان درب منزل به آنها تحویل داده شد، ادامه داد: دیدارهای قابل توجهی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران صورت گرفته است و از اقشار مختلف ایثارگران از جمله رزمندگان نیز پس از سال ها از دفاع مقدس، تقدیر صورت گرفته است. نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تأکید کرد: کسانی که جانشان را برای حفاظت از نظام جمهوری اسلامی، مردم و کشور فدا کرده اند، قابل تقدیر هستند و یادگاران آنها نیز باید مورد توجه و حمایت ویژه قرار داشته باشند تا آینده کشور تضمین شود. وی تصریح کرد: همگی باید تلاش کنیم انتخابات پیش رو به شکل بسیار خوبی برگزار شود تا زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور باشد.
در این دیدار صمیمانه برخی از مباحث مورد توجه فرزندان شاهد و ایثارگران استانداری فارس مطرح شدو مورد بررسی 
قرار گرفت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی