[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۰
  • دوره جدید

واکسن کرونا به زندان رسید ، روزنامه شیراز نوین

آغاز تلقیح واکسن کووید ۱۹ برای کادر درمان زندان‌های شیراز
واکسن کرونا به زندان رسید 

مدیرکل زندان‌های فارس: ۵۰ نفر از کادر بهداشت و درمان زندان‌های شیراز واکسینه شدند

به گزارش دریافتی شیرازنوین، آغاز تلقیح واکسن بیماری کووید ۱۹ در زندان‌های فارس برای پنجاه نفر از کادر بهداشت و درمان زندان‌های شیراز در محل بهداری زندان مرکزی و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام گردید.
مدیرکل زندان‌های فارس گفت: با پیگیری و اهتمام اداره کل زندان‌های فارس مبنی بر اختصاص واکسن کووید ۱۹ برای کادر درمان زندان‌های شیراز، با توجه به ماهیت شغلی آنان و به منظور پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری مذکور، با حضور تیم مجرب واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی شیراز تلقیح واکسن در بیمارستان شهید لاجوردی زندان مرکزی شیراز آغاز گردید.
اسحاق ابراهیمی افزود: در اولین مرحله تعداد ۵۰ نفر از کادر بهداشت و درمان زندان‌های شیراز واکسینه شدند و واکسینه کردن سایر کارکنان نیز با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: با تعامل صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با توجه ویژه به اینکه امکان دارد برخی از زندانیان در بدو ورود به زندان ناقل باشند و این افراد به درمان نیاز داشته باشند و درمان زیر نظر پرسنل مجرب بهداشت و درمان زندان‌ها انجام می‌گردد، این واکسن برای حفظ ایمنی کارکنان و ارتقای خدمات به زندانیان در نظر گرفته شده است و در سایر زندان‌ها این روند بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی