[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

چهارهزار بسته‌ معیشتی توزیع می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسئول سازمان بسیج سازندگی فارس از توزیع چهار هزار بسته معیشتی اهدایی بنیاد علوی در میان نیازمندان این استان خبر داد و گفت: این بسته‌ها از طریق رده‌های بسیج و گروه‌های جهادی فارس توزیع می‌شود.
اسماعیل قزل‌سفلی در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی در جمع خبرنگاران گفت: به‌ مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، چهار هزار بسته معیشتی اهدایی بنیاد علوی در استان فارس بین نیازمندان توزیع می‌شود.
او افزود: این بسته‌ها از طریق رده‌های بسیج و گروه‌های جهادی فعال در سراسر استان فارس بین نیازمندان از قبل شناسایی شده در ایام ماه مبارک رمضان توزیع می‌شود.
قزل‌سفلی ادامه داد: در این بسته اقلامی شامل برنج، لوبیا، روغن، ماکارونی، رب گوجه، سویا، نخود، عدس به ارزش تقریبی سه میلیون ریال است که با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج و گروه‌های جهادی بین نیازمندان با رعایت اصول بهداشتی و دستورالعمل‌های مقابله و مبارزه با کرونا توزیع می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی فارس بیان کرد: از ابتدای کرونا تاکنون طرح‌های مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه در استان فارس طی سه مرحله و پنج مقطع در مناسبت‌های مختلف اجرایی شده است.
قزل‌سفلی گفت: طرح‌های مواسات و همدلی به اشکال گوناگون در قالب بسته‌های معیشتی، جهیزیه، نذر خون، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، لوازم‌التحریر و وسایل کمک آموزشی، ساخت، مرمت و تکمیل منزل محرومان و چندین قالب دیگر توسط جهادگران و مردم فارس انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی