[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

بندهای عجیب در قرارداد بازیکنان پرسپولیس آپشن‌هایی که بلای جان باشگاه شده است، روزنامه شیراز نوین


تسنیم: بندهایی عجیب در قرارداد‌ بازیکنان پرسپولیس باعث افزایش چشم‌گیر قرارداد آنها می‌شود. 
قراداد بازیکنان پرسپولیس با این باشگاه آپشن‌هایی دارد که باعث می‌شود مبلغ آنها تا حد چشم‌گیری رشد کند که این امر در نوع خود بسیار عجیب است. در قرارداد اکثر بازیکنان پرسپولیس که رقم آنها نزدیک به یک میلیارد است، ۳بند دیده می‌شود که هر یک ۱۰درصد به قرارداد آنها اضافه می‌کند. یکی از این بندها در مورد قهرمانی پرسپولیس بود که با توجه به کسب این عنوان توسط سرخ‌پوشان به اکثر قرارداد‌های آنها ۱۰درصد اضافه شده است. اکثر سرخ‌پوشان چنانچه در بیش از ۷۰درصد بازی‌های پرسپولیس به میدان می‌رفتند، ۱۰درصد دیگر به قرارداد‌هایشان اضافه می‌شد و با توجه به اینکه برانکو خیلی کم دست به تغییر در ترکیب تیمش می‌زند، طبیعی است که این بند شامل حال بیشتر بازیکنان اصلی پرسپولیس خواهد شد.
بند دیگر مربوط به عملکرد سرخ‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیاست. در صورتی که پرسپولیس بتواند راهی ۸تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود، آن وقت ۱۰درصد دیگر به قرارداد بازیکنان این تیم اضافه خواهد شد. با توجه به همین آپشن‌های موجود بازیکنان پرسپولیس مدعی‌اند ۶۰درصد قراردادشان را از باشگاه طلبکارند. نکته قابل توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل مدام به این مسئله تأکید داشتند که قراردادهای زیر یک میلیاردی با بازیکنان این تیم امضا کرده‌اند اما هرگز به این آپشن‌ها که تأثیر بسزایی در بالا رفتن مبلغ قرارداد‌ها داشت اشاره‌ای نداشتند. ضمن اینکه پرسپولیسی‌ها جدا از این آپشن‌های موجود در قرارداد‌هایشان بابت هر بردی که در مسابقات داخلی و خارجی به دست می‌آوردند، پاداش جداگانه دریافت می‌کردند.
باید از مسئولان باشگاه پرسپولیس پرسید که چه دلیلی دارد وقتی بازیکنان پرسپولیس رقم‌های سنگین با باشگاه امضا می‌کنند، این همه آپشن و پاداش برای آنها در نظر گرفته شود در حالی که ارائه بهترین عملکرد و موفقیت تیم باید در راستای وظایف آنها باشد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی