[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

كلانتری: در مكتب تيم ما بی‌احترامی‌ وجود ندارد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: از قبل نيز پيش‌بينی آن را كرده بوديم به برتری دست يابيم. تيم نود اروميه با جوانان خود تيم بسيار شايسته‌ای می‌باشد كه اين باخت از ارزش‌های آن‌ها كم نخواهد كرد
علی اصغر كلانتری در كنفرانس خبری بعد از بازی مقابل نود اروميه كه با برد تيمش همراه شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شكر می‌كنم كه توانستيم به لطف خداوند در يک بازی سخت كه از قبل نيز پيش‌بينی آن را كرده بوديم به برتری دست يابيم. تيم نود اروميه با جوانان خود تيم بسيار شايسته‌ای می‌باشد كه اين باخت از ارزش‌های آن‌ها كم نخواهد كرد و من برای آن‌ها در ادامه مسابقات آرزوی موفقيت دارم.
كلانتری ادامه داد: همواره از زمين‌های بی‌كيفيت گلايه داشته‌ام و اين مسئله در مورد زمين چمن تختی اروميه نيز صدق می‌كرد و اصلاً اجازه بازی روی زمين به هر دو تيم نداد ولی ما توانستيم از موقعيت‌های به‌دست آمده استفاده بهتری كنيم و در نهايت به برتری دست يابيم. 
سرمربی فجرسپاسی با بيان اينكه تيمش در بازی رفت نيز مقابل تيم نود اروميه با يک ضربه ايستگاهی به برتری دست يافت بيان كرد: در طول هفته تمرينات خوبی را سپری كرديم و به خوبی با نقاط قوت و ضعف تيم حريف آشنا بوديم و با اينكه در نيمه اول نيز می‌توانستيم به گل دست يابيم ولی اين مهم در دقايق پايانی و روی يک ضربه ايستگاهی (كرنر) اتفاق افتاد و من اين برد ارزشمند را به هواداران خونگرم تيم فجر شهيدسپاسی تقديم می‌كنم.
وی در خصوص داوری گفت: روی يكی دو صحنه كه در يكی از آن‌ها توپ به دست مدافع حريف برخورد كرد اعتقاد به پنالتی داشتم كه داور از آن چشم‌پوشی كرد كه اگر ما در دقايق پايانی گل برتری را نمی‌زديم چه كسی پاسخگوی امتياز از دست رفته ما می‌شد و به همين دليل از كميته داوران محترم و داوران عزيز ليگ خواهش می‌كنم كه تمام تلاش و دقت خود را در جهت جلوگيری از تضييع حق تيم‌ها به كار گيرند.
كلانتری در پايان درخصوص حواشی ايجاد‌شده در پايان بازی و درگيری بين بازيكنان دو تيم بيان داشت: بنده چيزی نديدم و نمی‌توانم در مورد آن قضاوت كنم ولی قطعاً در مكتب تيم ما بی‌احترامی‌تعريف نشده است و ما اگر برای‌مان اثبات شود قطعاً برخورد خواهيم كرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی