[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

فرماندار فیروزآباد: بهره‌وری در شهرک صنعتی فیروزآباد ارتقا یابد، روزنامه شیراز نوین

فرماندار فیروزآباد با تأکید بر ضرورت تلاش مسئولان این شهرستان برای ارتقای بهره‌وری در صنعت و تولید گفت: یکی از مشکلات این شهرستان، بهره‌وری پایین است؛ همچنان که در شهرک صنعتی شهرستان واحدهای تولیدی برای بهره‌وری کافی وجود ندارد و باید این وضعیت بهبود یابد.
به گزارش ایرنا، حسین آرگیو دیروز چهارشنبه در جلسه کارگروه میز سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شهرستان فیروزآباد افزود: عوامل اولیه برای ورود به دنیای صنعتی شدن در فیروزآباد فراهم است؛ کافی است با برنامه ریزی و هم افزایی از ظرفیت‌های شهرستان مانند همسایگی با پارس جنوبی از مناطق بزرگ اقتصادی کشور، قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت و برخورداری از آثار تاریخی و گردشگری استفاده ببریم تا به این هدف دست یابیم.
وی با تأکید بر تلاش شهرستان فیروزآباد در مسیر تحقق شعار سال جاری که به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نام گذاری شده است، اضافه کرد: کارگروه میز سرمایه گذاری تسهیل و رفع موانع، کارگشای مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی است و براین اساس می‌کوشیم موانع را از سر راه برداریم.
فرماندار فیروزآباد ادامه داد: باید همسویی مناسبی میان بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی در تسهیل برای اجرای مصوبات و رفع مشکلات و موانع واحدهای صنعتی و سرمایه گذاری وجود داشته باشد.
آرگیو یادآور شد: کارگروه میز سرمایه گذاری تسهیل و رفع موانع، مهم ترین کارگروه اقتصادی شهرستان برای رسیدگی و مرتفع کردن مشکلات واحدهای تولیدی است و بر این اساس تلاش می‌کنیم تا با همکاری و همفکری موانع را به حداقل ممکن برسانیم.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی