[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس: بخشی از سهام‌داران عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: ۶۰۰هزار نفر از سهام داران روش غیرمستقیم سهام عدالت فارس در سجام ثبت‌نام نکرده‌اند.
بابک دایی با بیان مطلب فوق گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام برای کسانی که تمایل دارند کاندیدای عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فارس شوند، روز شنبه مورخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اقتصاد و امور دارایی فارس، دایی در رابطه با شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فارس عنوان کرد: این شرکت علاوه بر مدیریت دارایی‌های بیش از ۲میلیون نفر از مردم استان، می‌تواند در توسعه اقتصادی استان نقش مؤثری ایفا کند و موجبات افزایش سرمایه‌گذاری، اشتغال و تولید در سطح استان را نیز فراهم آورد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس افزود: از آنجایی شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت فارس بزرگ‌ترین شرکت بورسی استان به شمار می‌رود، بنابراین برای مدیریت این شرکت نیاز به هیئت مدیره متخصص، متعهد، توانمند و پاکدست است.
دایی ادامه داد: براساس آخرین تصمیمات شورای عالی بورس، مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی به صورت الکترونیکی از نیمه دوم اردیبهشت تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استان‌های کشور از جمله فارس برگزار می‌شود و آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیئت مدیره ۲۸ فروردین ماه تعیین شده است.
او افزود: آن دسته از سهام داران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند یا افرادی که سهام شرکت سرمایه‌گذاری استان فارس با نماد و سفارش را از بازار سرمایه خریداری کرده‌اند و متقاضی عضویت در هیئت مدیره شرکت فوق هستند، می‌توانند در مهلت تعیین شده از طریق سامانه ستان به آدرس https://setan.seo.ir نسبت به نام‌نویسی و اعلام کاندیداتوری خود برای عضویت در هیئت مدیره شرکت، اقدام کنند. به گفته مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس، برای اولین بار بزرگ‌ترین انتخابات اقتصادی در سطح استان فارس نیمه دوم اردیبهشت ماه با حضور بیش از دو میلیون نفر سهام دار سهام عدالت استان برگزار می‌شود. دایی افزود: برگزاری چنین انتخابات بزرگی به صورت فیزیکی در مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری استان امکان پذیر نبوده و بنا بر مصوبه شورای عالی بورس به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود. او بیان کرد: تاکنون ۷۰ درصد از دو میلیون نفر سهامدار شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس www.sejam.ir ثبت‌نام و احراز هویت شده اند و طبیعتاً امکان حضور در جلسه مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری استان فارس را دارند. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: مابقی سهام داران که حدود ۶۰۰هزار نفر هستند، هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند که امیدواریم این عزیزان نیز هرچه سریع‌تر در فرصت کوتاه باقی مانده تا نیمه اردیبهشت ماه برای حضور در مجمع و شرکت در رأی‌گیری الکترونیکی انتخابات هیئت مدیره، نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام اقدام کنند. دایی اضافه کرد: دارندگان سهام عدالت صرفاً با داشتن کد سجام، می‌توانند کاندید عضویت در هیئت مدیره شده یا در مجمع الکترونیکی شرکت کنند؛ ضمن اینکه برای بهره‌مندی از سایر مزایای سهام عدالت نظیر امکان خرید و فروش سهام عدالت، امکان دریافت کارت اعتباری (تسهیلات بانکی بدون ضامن) و... نیز داشتن کد سجام برای سهامداران الزامی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی