[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن آباده: سال جهش تولید با آموزه‌های کار و تلاش بی‌منت دنبال می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده با گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی حضرت امام راحل(ره) برای افتتاح حساب 100 و تأسیس نهاد بنیاد مسکن و با گرامیداشت سال پشتیبانی تولید بخشی از فعالیت‌های عمرانی و محرومیت زدایی در این شهرستان را تشریح کرد و بیان داشت: سال پشتیبانی تولید با آموزه‌های کار و تلاش بی منت در این شهرستان دنبال می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس حمید عابدی با بیان اینکه مطالعه و بررسی در زمینه تشخیص و تعیین نیازمندی‌های مسکن محرومان اعم از روستایی و شهری و فراهم آوردن موجبات اجرای آن با مشارکت و همکاری و خودیاری مردم و دستگاه‌های مختلف از جمله کارکردهای بنیاد مسکن است، گفت: بنیاد مسکن در سالی که گذشت، در این شهرستان اقدامات مناسبی برای تهیه طرح مجتمع‌های زیستی و واحد‌های مسکونی ارزان قیمت و اجرای آنها انجام داده است.
مهندس عابدی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان ابراز داشت: از سال ۱۳۸۴ تاکنون جمعاً بالغ بر ۵هزار و ۲۰۵ واحد مسکونی در سطح روستاها و شهرهای زیر ۲۵هزار نفر در شهرستان آباده ساخته شده است. در سال گذشته با همکاری بانک‌های عامل و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و بهسازی در این شهرستان این موضوع دنبال گردیده و تعداد ۲۹۵ واحد مسکونی با اعتبار ۱۴۷میلیارد و پانصد میلیون ریال بهسازی شده است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده گفت: طی توافق نامه بین بانک و کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور در راستای تأمین مسکن مددجویان، بنیاد مسکن کار بازسازی بهسازی واحدهای مسکن مددجویان را انجام می‌دهد. در سال گذشته پروژه ۲۸ واحدی روستای حشمتیه با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در این شهرستان ساخته شده است. برای احداث واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در این سال مبلغ یک‌میلیارد و چهارصدمیلیون ریال تسهیلات و کمک بلاعوض به متقاضیان پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی