[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

آتش‌سوزی دو خودرو و دو مصدوم، روزنامه شیراز نوین

در دو آتش‌سوزی و حریق دو دستگاه خودرو، دو نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، در ساعت 13:45 دقیقه دو روز گذشته، گزارش آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو پراید از طریق مرکز فرماندهی 125 به ایستگاه شش اعلام شد و به دنبال آن، آتش‌نشانان راهی محل حادثه در یکی از خیابان‌های شیراز شدند. تیم‌های اطفایی پس از رسیدن به محل حادثه، به سرعت عملیات اطفای این حریق که به علت نشت گاز ال پی جی از سیلندر 11کیلویی موجود در داخل خودرو اتفاق افتاده بود را به وسیله چندین رشته آبدهی و چند دستگاه خاموش کننده انجام دادند.
همچنین در عملیات دیگری که در ساعت 17:42 دقیقه به ایستگاه دو اعلام شد، دو خودرو پژو 405 و 206 که به صورت دوبل مجاور هم پارک شده بودند، به دلیل آتش‌سوزی در یکی از خودروها خسارت دیدند.
ابراهیم نادری‌خو، فرمانده آتش‌نشانان در این‌باره گفت: تیم‌های اطفایی پس از رسیدن به محل حادثه در خیابان عفیف‌آباد، به سرعت به وسیله یک خط در یک رشته ابدهی، حریق پژو 405را اطفا کرده و بعد از انجام عملیات تخلیه دود داخل خودرو و برداشتن بست باتری، این عملیات را به پایان رساندند.
وی افزود: خودرو پژو 206 در مجاورت 405 پارک و دچار دودزدگی و حرارت در قسمت بدنه شده بود که با توجه به نوع حادثه، هشدارها و توصیه‌های ایمنی به مالک خودرو داده شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی