[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

روزهای سخت پیش روست، روزنامه شیراز نوین

جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای فارس با اشاره به اینکه تأثیر مسافرت‌های نوروزی هفته جدید مشهودتر خواهد شد، تأکید کرد که فارس روزهای سختی را همچنان پیش رو دارد. عبدالرضا قاسم‌پور در گفت‌وگوی مجازی با خبرنگاران با یادآوری اینکه بیماران مبتلا به کرونا توسط بیمارستان‌های خصوصی شیراز نیز پذیرش می‌شوند، گفت: فرایند بیماریابی مبتلایان به این ویروس در استان با دقت بالایی انجام می‌شود و طرح شهید سلیمانی تداوم دارد.
او با یادآوری اینکه در خصوص تغییر وضعیت کرونا در فارس چیزی به‌صورت مکتوب گزارش نشده است، اضافه کرد: هفته آینده، هفته سختی برای سراسر کشور خواهد بود؛ چون آثار سفرهای نوروزی در این هفته خود را نشان می‌دهد. 
قاسم‌پور همچنین از تعطیلی متروی شیراز و ناوگان اتوبوس درون‌شهری این کلان‌شهر تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: هفته آینده فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و 4 همچنان تعطیل است.
او از تشدید نظارت‌های خودرویی سخن گفت و افزود: در تمام شهرهای استان فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی تعطیل است و سخت‌گیری‌ها و نظارت‌ها قوی‌تر و محدودیت‌ها برای هفته جدید همچنان ادامه دارد.
جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای فارس گفت: متأسفانه هنوز شاهد ترددهای غیرضروری و غیرقابل‌توجیه برخی از شهروندان در مسیرهای درون و برون‌شهری و برپایی دورهمی و میهمانی و مراسم‌هایی هستیم که درخواست داریم در این زمینه شهروندان همراهی بیشتری کنند تا این پیک و موج سنگین چهارم را پشت سر بگذاریم. قاسم‌پور شرایط این استان را مانند اکثر نقاط کشور دشوار خواند و گفت: روند بستری مبتلایان به کرونا همچنان رو به افزایش است و تدابیر و تمهیدات برای شرایط بدتر و وخیم‌تر از شرایط فعلی اندیشیده شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی