[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۱۹
  • دوره جدید

لیست مشترک اصولگرایان برای انتخابات ششم ، روزنامه شیراز نوین

شوراهای ائتلاف و وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس در بیانیه‌ای اعلام کردند که برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، فهرست مشترکی از نامزدهای موردنظر را ارائه می‌کنند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین از واحد ارتباطات و رسانه شورای مشترک ائتلاف و وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس، در پی تفاهم صورت‌گرفته فی‌مابین این دو شورا در خصوص انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرستان شیراز بیانیه‌ای در این خصوص در اختیار رسانه‌ها قرار داد.
در این بیانیه آمده است: با عنایت به تفاهم و توافق به‌عمل‌آمده بین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس و شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان در خصوص ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز، مقرر شد انجام همه فرایندهای انتخابات مذکور به‌صورت مشترک انجام پذیرد.
این بیانیه می‌افزاید: فهرست مشترک ١٣نفره داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز با عنوان هر دو مجموعه منتشر و به مردم عرضه می‌شود. در این بیانیه فعالان این گروه‌های اصولگرایی استان فارس آمده است: برای انجام این امر هیئت اجرایی مشترکی با ترکیبی ۲۵نفره متشکل از هر دو مجموعه با مسئولیت آقای مجید فروردین تشکیل شده است. او سخنگوی این هیئت مشترک نیز است و مواضع رسمی این هیئت توسط وی اعلام خواهد شد. در این ببانیه همچنین آمده است: هیئت اجرایی مذکور پس از بررسی سوابق و اطلاعات دریافت‌شده از داوطلبان، از آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب لازم را کسب کنند، برای مصاحبه دعوت خواهد کرد.
این بیانیه می‌افزاید: این هیئت بر اساس شاخص‌های انقلابی، تخصصی و سوابق داوطلبان محترم با رویکرد جوان‌گرایی و توجه به تخصص‌های گوناگون لازم برای شورای شهر، ترکیبی متشکل از نیروهای متدین، متخصص وکارآمد را برای ششمین دوره شورای اسلامی شهر به مردم شیراز معرفی خواهند کرد.
این بیانیه به امضای مجید فروردین دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس و محسن اردکانی دبیر شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی این استان رسیده است. انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور 
برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی