[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

کوثر اصفهان ۳ ایمان شیراز ۳ امتیاز با ارزش ایمان در اصفهان، روزنامه شیراز نوین

  میثم محجوبی - شیرازنوین
تیم فوتسال ایمان شیراز در دومین هفته مرحله پلی آف گروه بازنده‌های لیگ برتر فوتسال، به یک تساوی بیرون از خانه دست یافت. این تیم که پنجشنبه شب در اصفهان به میدان رفت، در حالی که نیمه نخست را با دو گل به سود خود به پایان رسانده بود، نتوانست این برتری را تا پایان حفظ کند و به نتیجه تساوی 3-3 برابر میزبان خود رضایت داد.
محمدرضا احمدی، مرتضی کشاورز و علی عرب‌زاده گلزنان تیم ایمان در این بازی بودند و کامبیز گمرکی دو بار و مسعود فلاحی نیز برای کوثر اصفهان گلزنی کردند.
مربی تیم فوتسال ایمان شیراز پس از این بازی گفت: تساوی شیرینی را مقابل تیم بازارهای روز کوثر اصفهان کسب نکردیم چون خیلی برای موفقیت در این بازی تلاش کردیم.
ناصر نعمتی افزود: در هفته گذشته به خوبی تمرین کردیم، از تیم حریف شناخت کافی داشتیم و سرانجام در این دیدار به تساوی سه بر سه رضایت دادیم.
وی اظهارداشت: به هر حال بازیکنان ما خوب ظاهر شدند و تیم اصفهان هم یک ماه تمرین کرد و به تیم خوب فشار آوردند و بازی مساوی شد.
سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز گفت: در این دیدار داور برای هر ۲ تیم برخی صحنه‌ها را نگرفت و به شکلی قضاوت کرد که ۲ تیم راضی باشند.
وی در پایان گفت: به هر حال یک امتیاز نیز مهم است، بازیکنانم خوب ظاهر شدند و به خود باوری رسیدند و امیدوارم در بازی با نماینده بهبهان بهتر ظاهر شویم.
نعمتی با اشاره به حمایت مسئولان استان فارس از فوتسال گفت: در شیراز به فوتسال اهمیتی نمی‌دهند و چون خصوصی است می‌گویند خودشان باید اداره کنند تا اندازه توان کمک می‌کنند ولی آنچنان که باید تیم‌ها حمایت نمی شوند.
در جدول رده بندی تیم فوتسال شهروند ساری با سه امتیاز از یک بازی صدرنشین است، کوثر اصفهان با یک امتیاز از یک بازی دوم است، ایمان شیراز با همین مقدار امتیاز از دو بازی و به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه سوم قرار دارد و اهورای بهبهان که هنوز بازی‌های خود در این مرحله را آغاز نکرده، فعلاً در رتبه آخر جدول قرار گرفته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی