[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

بازدید سرزده از کشتارگاه‌های طیور فارس، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی، حمیدرضا ناظمی مدیرکل دامپزشکی فارس به همراه عباسی مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان، به‌طور سرزده و شبانه از کشتارگاه‌های طیور شیراز مرغ، کیان مرغ، مرغ تک، فارس ماکیان، زرین مرغ و بالپا بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس، حمیدرضا ناظمی در این بازدید آخرین وضعیت بهداشتی کشتارگاه‌های طیور استان از زمان ورود مرغ زنده،خط کشتار و بسته‌بندی را مورد بررسی قرار داد.
وی تصریح کرد: این بازدید‌ها به طور مستمر و سرزده به منظور ارزیابی کیفیت و شرایط بهداشتی کشتارگاه‌های مرغ انجام می‌شود که در حفظ سلامت و امنیت غذایی جامعه، پیشگیری از بروز بیماری‌های مشترک بین انسان و دام و حصول اطمینان از رعایت دستورالعمل‌های سازمان دامپزشکی اهمیت بسزایی دارد.
ناظمی با اشاره به حضور ناظران بهداشتی، شرعی و بازرسان این اداره کل در کشتارگاه‌ها گفت: فرآورده‌های خام دامی استحصال شده در کشتارگاه مورد تأیید دامپزشکی می‌باشد و به شهروندان توصیه می‌شود فرآوده‌های خام دامی مورد نیاز خود را تنها از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی