[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

توقیف خودرو پژو با بیش از ۲۲كیلو هروئین ، روزنامه شیراز نوین

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان از توقیف یك دستگاه خودرو پژو 405 و كشف 22كیلو و 800گرم هروئین در بازرسی از این خودرو خبر داد. 
سردار «احمدعلی گودرزی» گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند شخصی با ایجاد یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر، به صورت گسترده در این امر فعالیت می‌كند. 
وی افزود: پس از اطمینان یافتن از این موضوع كه نام‌برده قصد دارد با همدستانش یک محموله مواد مخدر را به استان فارس و شهر شیراز انتقال دهد، در این راستا مأموران به محور شیراز - فسا اعزام و با انجام اقدامات خاص پلیسی، یک دستگاه خودرو پژو 405 متعلق به قاچاقچیان را در حالی که بدون سرنشین رها شده بود، شناسایی كردند. 
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با مراقبت‌های نامحسوس مأموران، صاحبان این محموله مواد مخدر كه سه نفر بودند، به محل پارك خودرو مراجعه کردند كه در یك عملیات غافلگیرانه، همگی آنان دستگیر و به همراه خودرو به مقر انتظامی اننتقال داده شدند. 
سردار گودرزی گفت: در بازرسی از این خودرو 22كیلو و 800گرم هروئین كه به طرز ماهرانه‌ای در صندلی عقب خودرو جاسازی شده بود، كشف شد. 
فرمانده انتظامی استان فارس هشدار داد: استان فارس محل ناامنی برای قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خواهد بود و مأموران جان بر كف نیروی انتظامی استان، به حكم قانون به شدت با آنها برخورد می‌كنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی