[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

امام جمعه موقت شیراز: کشور نیازمند حرکت جهادی در بعد اقتصاد است، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه موقت شیراز معتقد است كه امروز ایران نیازمند حرکت جهادی در بعد اقتصاد هستیم.
به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس، حجت‌الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی عصر یكشنبه 11 اردیبهشت در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره)، هفته معلم، روز استاد و هفته عقیدتی‌سیاسی در سپاه که به همت نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس و سپاه عشایر فارس در حسینیه حضرت موسی بن جعفر(ع) برگزار شد اظهار داشت: اعیاد شعبانیه فرصتی برای توجه و توسل به ذات الهی است و باید از این مناسبت‌ها به خوبی استفاده کرد.
وی با اشاره به ویژگی‌های شهید مطهری(ره)، بر استفاده نسل جوان از آثار و کتب این شهید بزرگوار تاکید و اضافه كرد: با همه تبلیغاتی که دشمن علیه جمهوری اسلامی انجام می‌دهد، جوانان مومن و انقلابی زیادی در کشور وجود دارد که باید از ظرفیت آنها استفاده شود.
امام جمعه موقت شیراز با اشاره به فعالیت‌های ارزنده بسیج دانشجویی اضافه کرد: کشف استعدادهای ارزشمند و رشد و تربیت آنها کار بسیار بزرگی است که بسیج دانشجویی آن را به خوبی انجام می‌دهد.
رضوی‌اردکانی با اشاره به نامگذاری سوم شعبان، سالروز میلاد امام حسین(ع) به عنوان روز پاسدار گفت: امام حسین(ع)، حق و باطل را مشخص کرد و چهره واقعی بنی امیه را به مردم شناساند.
وی به ویژگی‌ها و خصوصیات حضرت ابوالفضل(ع) اشاره و بصیرت را از امتیازات آن حضرت دانست و خاطرنشان كرد: حضرت ابوالفضل(ع) در بصیرت یک امت بود و اوج ایثارگری و ولایت پذیری را می‌توان در آن حضرت 
دید.
امام جمعه موقت شیراز به انتخابات و ویژگی‌های رئیس جمهور اصلح اشاره و اضافه كرد: ملت ایران با هوشیاری و برای حضوری باشکوه در انتخابات آماده شود و حماسه بزرگ دیگری رقم بزند.
رضوی‌اردکانی با بیان اینکه کشور نیازمند حرکت جهادی در بعد اقتصادی است ادامه داد: مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار مسئولان باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های اثرگذار قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، بر استفاده از تجربیات موفق این مجموعه تاکید کرد.
در این جلسه حجت الاسلام مهدی کاظمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس به بیان برنامه‌های این ناحیه در هفته عقیدتی‌سیاسی اشاره کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی