[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

در مراسم جشن بزرگ گل‌های باغ امامت و نبوت: ازجانبازان دفاع مقدس شهر صدرا تجلیل شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری صدرا، شهردار صدرا در مراسم جشن بزرگ گل‌های باغ امامت و نبوت، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را به مردم شریف شهر صدرا و غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداء تبریک و تهنیت گفت.
وی بیان کرد: در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت که باطلوع نورانی خود، روشنی‌بخش دل‌ها و دیدگان مؤمنین خداجویند. روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین‌العابدین(ع) است.
وی گفت‌: روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلامی است و روز جانباز تجلی‌گر راستین ایثارگری‌ها، مجاهدت‌ها و ازخودگذشتگی‌های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده‌اند. چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، پاسداران غیور انقلاب اسلامی با اقتدا به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت سید الشهداء(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان‌های اباعبدالله (ع) قامت برافراشته‌اند و جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، جانفشان عرصه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده‌اند و ایثارگران بزرگوار با تأسی از امام سجاد(ع)، سال‌ها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند.
در این مراسم که با حضور امام جمعه، مسئولین، جانبازان ساکن در شهر صدرا و جمع کثیری از شهروندان در اکوپارک این شهر برگزار گردید و از تعدادی از جانباران جان‌برکف یادگار هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد. وی در پایان با توجه به نزدیکی زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی اظهار داشت: اجازه نمی‌دهم کسی از نام مجموعه شهرداری و شهردار و مهر و صفای مردم شهر صدرا سوءاستفاده کند. وی گفت: رأی و نظر مردم برای من بسیار محترم است اما من از نامزد خاصی حمایت نمی‌کنم. اعلام مواضع مختلف سیاسی و انتخاباتی از سوی افراد مختلف به نقل از اینجانب صحیح نیست. وی اظهار داشت با سرلوحه قرار دادن اندیشه خدمت رسانی، در شهرداری صدرا فعالیت می‌کنم و دوستانی که از قول اینجانب اعلام موضع می‌کنند، سخنگوی من نیستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی