[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس: شبکه‌های تبلیغی در انتخابات مطالبه‌گر مباحث فرهنگی باشند، روزنامه شیراز نوین

اداره کل تبلیغات اسلامی فارس با فعال کردن شبکه‌های تبلیغی بسترساز حضور حداکثری مردم در انتخابات است. به گزارش روابط عمومی شیرازنوین به نقل از اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجت الاسلام مهرابی از برگزاری نشست شورای فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خبر داد.
وی ضمن تشکر از فعالیت‌های فرهنگی انجام شده توسط اعضای شورای فرهنگی در سال گذشته بر ضرورت برنامه ریزی و نوآوری در طرح‌های فرهنگی و اجرای آنها تأکید کرد. 
مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس تصریح کرد: شعار سال و بیانات مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی باید مورد توجه دستگاه‌های فرهنگی قرار گیرد. در حوزه آموزشی با استقبال دستگاه‌ها و هیئات مذهبی مواجه بوده‌ایم. حجت الاسلام مهرابی گفت: تبلیغات اسلامی ظرفیت‌های فراوانی دارد و گسترده ترین و فعال‌ترین شبکه تبلیغی است. لازم است همه دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط با امر تبلیغ با هم هماهنگ شوند و یک هدف مشخص را پیگیری کنند.
وی عنوان کرد: باید از همه ظرفیت‌ها جهت زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده شود، این ظرفیت‌ها نباید در اختیار فرد یا گروهی قرار گیرد. هدف اول در انتخابات تقویت نظام است و باید افراد متعهد به نظام و انقلاب سکان مسئولیت را به‌دست گیرند. وی افزود: شاخصه مسئول حکومت دینی و تشییع احیای ارزش‌ها و اشاعه فرهنگ دینی است. مبنای حکومت اسلامی رسیدن به قدرت به هر قیمت نیست و نباید برای رسیدن به مسئولیت، اخلاق را نادیده گرفت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی