[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۴
  • دوره جدید

سانحه رانندگی در شیراز ۵ نفر را به کام مرگ کشاند، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: وقوع دو سانحه رانندگی در شیراز ۵ کشته و ۲ نفر را راهی بیمارستان کرد.
به گزارش تسنیم، در تازه‌ترین اتفاق محمدهادی قانع رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز از وقوع دو حادثه شدید رانندگی و کشته شدن پنج نفر و مصدومیت 2 نفر خبر داد.
وی اظهار داشت: تصادف یک دستگاه خودروی تیبا و خودروی وانت نیسان در مسیر جاده شیراز خان زنیان به سامانه 125 آتش‌نشانی اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه 5 و 14 به محل اعزام شدند.
قانع ادامه داد: طی این حادثه سرنشینان خودروی سواری به بیرون پرت شده بودند و راننده جوان خودروی نیسان نیز در اتاقک خودرو گرفتار شده بود و این در شرایطی بود که سرنشین خانم خودروی تیبا و راننده آقای خودروی نیسان در میان قطعات ویران شده خودرو‌ها محبوس بودند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی عملیات رهاسازی را آغاز کردند و بعد از دقایقی هر دو نفر را خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی بیان کرد: هر سه سرنشین خودرو‌ها بر اثر شدت جراحات وارده به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.
قانع گفت: همچنین در حادثه دیگری در کمربندی دراک در اثر انحراف دو خودروی پژو 206 و پژو 405، دو نفر جان خود را از دست دادند.
وی ابراز کرد: در این حادثه که توسط آتش نشانان تیم امداد و نجات جاده‌ای ایستگاه چهار امدادرسانی شد، دو سرنشین آقا و خانم خودروی 405 (35 و 40 ساله) به شدت به بیرون خودرو پرتاب شده و در دم جان سپردند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز افزود: دو سرنشین آقای خودروی 206 نیز که دچار مصدومیت شده بودند، به عوامل اورژانس حاضر در صحنه تحویل و به بیمارستان منتقل شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی