[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

مسکن مدافعان امنیت باید تأمین شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: استانداری با آغوش باز برای حل مشکلات نیروهای نظامی در این استان آماده همکاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در مراسم افتتاح مجتمع مسکونی 152 واحدی کارکنان ارتش در این استان که با حضور امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزار شد، اظهار داشت: نیروهای ارتشی در زمان نیاز، بدون هیچ ادعا و چشمداشتی وارد صحنه کمک به مردم می‌شوند و در دوران دفاع مقدس نیز سهم عمده ای از پیروزی‌ها مرهون تلاش و فداکاری ارتش بود.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با بیان اینکه این استان با توجه به حضور تعداد قابل توجهی از یگان‌های نظامی به ویژه ارتش، نیازمند توجه ویژه ای برای تأمین امکانات مورد نیاز است، افزود: در گذشته تلاش‌هایی صورت گرفته است اما با توجه به رشد نیروهای ارتش در فارس، نیازمند ارتقای امکانات و خدمات ارتش در این استان هستیم. وی با اشاره به اینکه پاسخ گویی به نیازهای نیروهای ارتش در استان فارس در دستور کار فرماندهان ارشد ارتش در استان قرار داشته است، ادامه داد: سازمان دهی برای تأمین مسکن نیروهایی که مدافعان امنیت و سرحدات کشور هستند، از جمله اقداماتی است که در سال‌های اخیر با جدیت پیگیری شده است.
استاندار فارس با بیان اینکه تعاونی مسکن نیروهای ارتش در این استان اقداماتی برای تأمین سرپناه اعضا صورت داده است، گفت: مدیریت ارشد استان، صدور مجوزهای موردنیاز و توافقات با سایر دستگاه‌ها مانند شهرداری، اوقاف و راه و شهرسازی را برای این تعاونی تسهیل کرده است که در نتیجه برخی پروژه‌ها به بهره برداری رسیده است.
دکتر رحیمی تصریح کرد: خدمات ارزشمندی که نیروهای مسلح ارائه می‌دهند، قابل جبران مالی نیست اما باید خانواده‌های آنان در آرامش زندگی کنند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به اینکه در سایر زمین‌های متعلق به ارتش نیز کارهای مقدماتی برای ساخت مجتمع‌های مسکونی صورت گرفته است، گفت: در صورت پیگیری ارتش، در شیراز و در کازرون نیز امکان ساخت مجتمع‌های مسکونی بیشتری برای نیروهای ارتش وجود دارد و استانداری در این زمینه حمایت و همراهی خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی