[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

فرماندار گراش: نگرانی از بابت تأمین گوشت مرغ موردنیاز مردم گراش وجود ندارد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، دوشنبه۳۰ فروردین‌ماه، بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار کمیته تخصصی سامان دهی بازار مرغ به ریاست مجید غلام‌پور فرماندار گراش و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، نماینده دادستان، رؤسای ادارات جهاد کشاورزی، صمت، اصناف و عاملان فروش مرغ در فرمانداری برگزار شد. 
مجید غلام‌پور فرماندار گراش در این جلسه از سامان دهی شبکه توزیع مرغ در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: مشکلی در تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم گراش وجود ندارد و روزانه دو تا چهار تُن گوشت مرغ وارد بازار گراش می‌شود.
مجید غلام‌پور فرماندار گراش با بیان اینکه توزیع مرغ گرم در شهرستان از ۲ به ۴/۵ تن در روز رسیده است، تصریح کرد: طی هفته گذشته بیش از۳۰ تن گوشت مرغ در بازار توزیع شده است و این کالای مصرفی به میزان کافی وجود دارد و مردم نباید به هیچ عنوان نگران تأمین گوشت مرغ باشند.
وی بر ضرورت تنظیم بازار و تأمین اقلام مورد نیاز شهروندان از جمله گوشت مرغ تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: تشدید نظارت بر روند توزیع و عرضه گوشت مرغ در بازار این شهرستان ضروری است و باید در دستور کار دستگاه‌های مرتبط از جمله صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه صنفی، جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و قرار گیرد.
مجید غلام‌پور با اشاره به نقش مردم در فروکش کردن التهاب بازار مرغ، گفت: مردم به اندازه نیاز روزانه مرغ خرید کنند؛ تقاضای بیش از نیاز مصرفی روزانه باعث التهاب در بازار مرغ می‌شود. 
فرماندار گراش با تقدیر از مدیریت جهاد کشاورزی، صمت، اصناف و بسیج تأکید کرد: واحدهای عرضه کننده مرغ در صورت تخلف کم فروشی و عدم رعایت قیمت مصوب، علاوه بر جریمه پلمب خواهند شد و مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف به اصناف اطلاع دهند و پیگیر باشند. 
کمیته تخصصی نظارت بر توزیع مرغ شامل فرمانداری، ناحیه مقاومت بسیج سپاه، جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، صمت، اصناف و اتحادیه مرغ فروشان تشکیل و قرار شد به صورت مستمر بر شبکه تولید و توزیغ کشتارگاه‌ها و عاملان عرضه مرغ نظارت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی