[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

آمادگی شرکت عمران برای گسترش فضای سبز صدرا، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت عمران صدرا گفت: یکی از نیازهای اصلی شهرجدید صدرا افزایش سرانه فضای سبز است و در این راستا آماده همکاری و مشارکت در جهت ایجاد باغ خانواده، در اراضی با کاربری مصوب پارک و فضای سبز هسیتم.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران صدرا، خلیل حاجی پور در خصوص واگذاری زمین به منظور احداث باغ خانواده در ضلع جنوب شرقی میدان فرهنگ، خاطرنشان کرد: مطابق ضوابط و دستورالعمل واگذاری زمین و ساختمان در شهرهای جدید، هرگونه واگذاری زمین می‌بایستی منطبق با کاربری مصوب و مرتبط با فعالیت مورد نظر باشد و از آنجا که موقعیت مکانی اعلام شده از سوی آن شهرداری، فاقد کاربری پارک و فضای سبز است، امکان واگذاری زمین جهت احداث پارک در آن محدوده میسر نمی‌باشد.
وی افزود: شرکت عمران صدرا ضمن استقبال از احداث پارک خانواده برای استفاده عموم ساکنان و شهروندان محترم صدرا، پیشنهاد می‌نماید در قطعات با کاربری مصوب که براساس بازبینی طرح جامع صدرا (ابلاغی توسط شورای عالی شهرسازی و معماری ایران) با سرجمع مساحت حدود 350 هکتار در نواحی مختلف صدرا تعیین گردیده است، نسبت به مکان یابی آن اقدام گردد.
حاجی پور در پایان افزود: شرکت عمران صدرا آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت در ایجاد باغ خانواده، در اراضی با کاربری مصوب پارک و فضای سبز اعلام می‌نماید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی