[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

اشتغال ۸۰ درصدی زندانیان در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

اسحاق ابراهیمی، مدیرکل زندان‌های فارس و مدیر بنیاد تعاون این استان به منظور بررسی و سامان‌دهی وضعیت اشتغال و حرفه آموزی زندانیان از زندان فسا بازدید کردند.
مدیرکل زندان‌های فارس و مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان از قسمت‌های مختلف زندان فسا همچون واحد‌های اشتغال و حرفه آموزی، گلخانه آموزش کشاورزی، باغ و بوستان در حال احداث، واحد‌های در حال ساخت و همچنین اندرزگاه پذیرش زندان بازدید کردند و در خصوص ادامه روند پروژه‌های در حال ساخت و موانع موجود دستورات لازم صادر شد.
مدیرکل زندان‌های فارس در حین بازدید از واحد‌های اشتغال گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نام گذاری کردند و همه ما باید تلاش کنیم در جهت نیل به این شعار با توجه با پتانسیل‌های موجود در سطح زندان‌های استان گام‌های مضاعف برداریم.
وی گفت: سال ۱۴۰۰ زندان‌های استان فارس باید اشتغال ۸۰ درصدی زندانیان را که ریاست سازمان زندان‌های کشور مدنظر دارد، با تلاش همکاران در سطح زندان‌های استان محقق کنیم.
اسحاق ابراهیمی یادآور شد: اداره کل زندان‌های فارس آمادگی دارد از ایده‌ها و نظرات سازنده همکاران در سطح استان به منظور نیل به اشتغال حداکثری استفاده کند. در ابتدای این بازدید جلال زراعتی رئیس زندان فسا گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته و ایجاد اشتغال مولد در بین زندانیان ارائه کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی