[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

فرماندار خنج: فعالیت جهادی بنیاد مسکن ادامه‌دار است ، روزنامه شیراز نوین

عبدالله حقیری فرماندار شهرستان خنج در دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن این شهرستان با اشاره به اینکه روند توسعه و محرومیت زدایی و فعالیت جهادی همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم بهترین راه حراست از آرمان‌های و دستاوردهای انقلاب اسلامی است . به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حقیری در این دیدار با گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام راحل(ره) و ایجاد حساب 100 و با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ابراز داشت: همان طور که حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند، مردم ولی نعمت انقلاب هستند و خدمت به آنان و تلاش در مسیر حل مشکلاتشان، بهترین راه دفاع از انقلاب اسلامی و حراست از آرمان‌های والای امام و شهیدان است. دولت با همه توان از فعالیت‌های توسعه و محرومیت زدایی حمایت می‌کند.
وی همچنین با بیان اینکه مردم در طول چهل و سه سال اخیر، نشان داده اند که به طور همه جانبه حامی و پشتیبان این انقلاب و نظام هستند، گفت: این انقلاب و نهضت به آسانی پیروز نشده و لذا امروز بیش از هر زمان دیگری باید با حراست از آن و رفع نقاط ضعف کشور در مسیر پاسداشت آن گام برداشت.
مهندس احمد عبدالهی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج نیز با تقدیر از حمایت‌های فرماندار شهرستان خنج و با گرامیداشت سال پشتیبانی تولید عملکرد سال گذشته بنیاد مسکن دراین شهرستان را تشریح کرد و با گرامیداشت سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل(ره) و تأسیس حساب 100 و همچنین و تأسیس نهاد بنیاد مسکن گزارشی از فعالیت‌های توسعه در این شهرستان را ارائه داد. مهندس عبدالهی بیان داشت: بنیاد مسکن همگام با مشارکت‌های مردمی در جهت توسعه روستایی و محرومیت زدایی می‌کوشد. مدیر بنیاد مسکن استان فارس شهرستان خنج با اشاره به تحولات به وجود آمده ناشی از توسعه روستایی در مناطق روستایی این شهرستان افزود: هرچند در سال‌های گذشته حجم فعالیت‌های توسعه در مناطق روستایی بالا بوده است، اما حجم محرومیت‌ها نیز در این مناطق بالاست و می‌طلبد تا در سال پشتیبانی تولید، توسعه روستایی در این شهرستان شتاب بیشتری گیرد. مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خنج همچنین با سرهنگ قادری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان خنج به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) و تأسیس بنیاد مسکن دیدار کردند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی