[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

پرونده‌های مسن در اولویت باشد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس به صورت سرزده از حوزه‌های قضایی بیضا و کامفیروز بازدید کرد.
رئیس کل دادگستری استان فارس در جریان این بازدید ضمن دیدار با رئیس دادگاه عمومی بخش کامفیروز، کارکنان قضایی و اداری، اعضا و پرسنل مرکز توسعه حل اختلاف مستقر در این دو مجموعه قضایی از زحمات و اقدامات انجام شده از سوی همکاران در سال گذشته قدردانی کرد.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی در این بازدید سرزده ضمن حضور در شعب دادگاه عمومی بخش کامفیروز و بیضا و گفت‌وگو با قضات و کارکنان، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌های مطروحه قرار گرفت و مسائل و مشکلات موجود را از نزدیک بررسی کرد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته به رغم مواجهه با گسترش و فراگیری ویروس کرونا، دادگستری استان فارس در همه زمینه‌ها عملکرد مناسبی ارائه کرده است، گفت: همه اجزا و بخش‌های قضایی و اداری در پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلان قوه قضائیه نقش بسزایی ایفا می‌نماید.
وی اظهار امیدواری کرد در سال ۱۴۰۰ بتوانیم با اجرای بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین بایسته‌های سند راهبردی تحول قضایی شاخص‌های عملکردی را در بخش‌های مختلف بیش از پیش بهبود و ارتقا بخشیم.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس ضمن تأکید بر رفع مشکلات در ارائه خدمات قضایی و ارتقای کیفی و کمی خدمات دهی به مردم این دو بخش تصریح کرد: توجه به تحقق شعار سال و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید و اشتغال، تکریم ارباب رجوع و توجه به کاهش آمار پرونده‌های قضایی و پرونده‌های مسن در اولویت کار مجموعه قضایی استان در سال جدید قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی