[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

سپاه پرچم‌دار فرهنگ عاشورایی است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: جوانان مؤمن و انقلابی در سپاه با بهره گیری از فرهنگ حسینی و عاشورایی و با اخلاص و ایمان قدم در راه شهدای کربلا و دفاع مقدس گذارده اند.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله بوعلی با تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس سپاه، گفت: نهاد الهی سپاه بر اساس تدبیر خردمندانه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) تأسیس شد و در طول بیش از چهار دهه از عمر این انقلاب همواره در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده است.
وی با تأکید بر اینکه سپاه همواره به عنوان نهادی پیشرو در عرصه‌هایی که وارد شده مطرح بوده است، گفت: این پیشرو بودن و پیش برنده بودن علاوه بر اینکه الگویی برای سایر نهادها و سازمان‌هاست، می‌توان آن‌ها را به عنوان مؤلفه‌های سرزندگی و نشاط و روحیه و تفکر انقلابی سپاه نظر گرفت. وی با بیان اینکه سپاه پرچم دار فرهنگ حسینی و عاشورایی است، گفت: امروز جوانان مؤمن و انقلابی در سپاه با بهره گیری از فرهنگ حسینی و عاشورایی و با اخلاص و ایمان قدم در راه شهدای کربلا و دفاع مقدس گذارده اند. فرمانده سپاه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید بزرگوار نمونه و شاخصه پاسدار انقلاب اسلامی است که در ولایتمداری، بصیرت و شجاعت سرآمد و الگوی رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت در سراسر جهان است و راه و فرهنگی که این شهید بزرگوار بنیان نهاده، همان راه سعادت در زندگی دنیوی و اُخروی است که باید موردتوجه نسل نوجوان و جوان کشور قرار بگیرد. فرمانده سپاه فجر با اشاره به چندبُعدی بودن مأموریت‌ها و خدمات سپاه، گفت: برای نمونه امروز تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیجیان استان فارس با تمام توان در کنار کادر بهداشت و درمان قرار گرفته و برای نجات جان مردم و مقابله با ویروس کرونا به میدان وارد شده اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی