[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

تست کرونا درِ منزل نداریم ، روزنامه شیراز نوین

سوء استفاده کنندگان تحت پوشش لباس هلال احمر یا مرکز بهداشت به منازل مراجعه می‌کنند.
به گزارش دریافتی شیرازنوین از پایگاه خبری پلیس فارس، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس در خصوص افرادی که در پوشش کارشناسان مراکز بهداشت برای ارائه خدمات یا تست کرونا به درِ منازل آنان مراجعه می‌کنند، هشدار داد.
سرهنگ «حمید افرامن» بیان کرد: با توجه به شرایط فعلی همه گیری کرونا در سطح استان و قرمز بودن وضعیت تعدادی از شهرستان‌ها، احتمال سوء استفاده برخی از فرصت طلبان و سودجویان در پوشش و لباس کارشناسان بهداشت و یا هلال احمر با مراجعه به درِ منازل شهروندان متصور است. وی با تأکید بر هوشیاری شهروندان و عدم اطمینان به افراد ناشناس و مشکوک، که بعضاً در لباس سازمان هلال احمر یا اداره بهداشت به درِ منازل شهروندان مراجعه می‌کنند، افزود: شهروندان برای پیشگیری از وقوع هرگونه جرائم و سوء استفاده‌های احتمالی، از ورود این افراد به داخل منزل جداً خودداری کنند. رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس تصریح کرد: تست کرونا از شهروندان صرفاً در مراکز درمانی و پزشکی معتبر صورت گرفته و تاکنون در خصوص اعزام کارشناسان بهداشت و مراکز درمانی یا کادر پزشکی به منازل شهروندان برای این موضوع تصمیمی گرفته نشده است.
سرهنگ افرامن در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده و مشکوک شدن به این افراد که معمولاً برای تست کرونا مراجعه می‌کنند، موضوع را سریعاً به پلیس 110 اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی