[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

محرومیت‌زدایی از آرمان‌های اصلی انقلاب است ، روزنامه شیراز نوین

مهندس صمد کارگرفرد، مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم و جمعی از کارکنان این نهاد با حجت‌ الاسلام محمد حسين مدبر امام جمعه شهرستان جهرم دیدار کردند. حجت الاسلام مدبر در این دیدار با بیان اینکه محرومیت زدایی از آرمان‌های اصلی انقلاب است که باید تداوم داشته باشد، از تلاش‌های بنیاد مسکن این شهرستان در راستای محرومیت زدایی و توسعه روستایی تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حجت‌ الاسلام محمدحسين مدبر، امام جمعه شهرستان جهرم با گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام راحل(ره) و افتتاح حساب 100 خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به محرومان جامعه از آرمان‌های اساسی انقلاب است. امام جمعه جهرم افزود: آرمان انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفان و محرومان و عدالت‌خواهی است. نیروهای جهادی و خدمتگزار همچنان نیز بر سر آرمان‌های اصلی خود مانند نه غربی و نه شرقی ایستاده اند و همواره خدمتگزاری به مستضعفان را سرلوحه خود قرارداده اند.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم نیز با تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و با تقدیر از امام جمعه جهرم و حمایت‌های مسئولان این شهرستان اهم فعالیت‌های یک‌ساله بنياد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان در سال گذشته را تشریح کرد و با گرامیداشت 21 فروردین، سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل(ره) و تأسیس بنیاد مسکن و همچنین با نکوداشت سال پشتیبانی تولید ابراز داشت: چرخ توسعه و محرومیت زدایی در مناطق مختلف این شهرستان به گردش در آمده است و گام‌های قابل توجه در این راستا برداشته شده است.
مهندس صمد کارگرفرد با بیان اینکه از همه ظرفیت‌های قانونی برای اجرای طرح‌های توسعه در این شهرستان بهره گیری می‌شود، اجرای طرح هادی روستایی را از جمله برنامه‌های بنیاد مسکن در این شهرستان دانست. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی