[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۹
  • دوره جدید

گردهمایی راهنمایان گردشگری ۴۵کشور در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: رئیس انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی فارس گفت: گردهمایی راهنمایان گردشگری 45کشور جهان، روزهای سیزده و چهارده بهمن در شیراز برگزار می‌شود.
امیر سبوکی گفت: در این گردهمایی 300راهنمای گردشگری حضور خواهند داشت و همزمان، کمپین خوش‌آمدگویی با شعار Fars Well Comes You 2017 راه‌اندازی می‌شود.
 وی، مهم‌ترین هدف از برگزاری این گردهمایی را معرفی جاذبه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری، تاریخی، سایت‌های جهانی و ملی استان فارس و شهر شیراز به جهانیان دانست.
رئیس انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی فارس همچنین گفت: روز چهارشبه 13 بهمن ماه در مقابل ارگ کریم خانی شیراز و با حضور مسئولان، یادمان حضور راهنمایان گردشگری جهان رونمایی می‌شود.
سبوکی، برپایی نمایشگاه تخصصی عکس جاذبه‌های گردشگری فارس، اجرای موسیقی محلی و توزیع کارت‌پستال‌های گردشگری فارس را از برنامه‌های این گردهمایی عنوان و اضافه کرد: راهنمایان گردشگری جهان در مدت اقامت خود در شهر شیراز، با شاخص‌ترین جاذبه‌های تاریخی و گردشگری و مذهبی استان آشنا می‌شوند.
او گفت: در حال رایزنی با شورای شهر شیراز هستیم تا به زودی خیابان یا گذری در شهر شیراز به نام راهنمایان گردشگری نامگذاری شود.
سبوکی با بیان اینکه کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری هر 2سال یک بار در یکی از کشورهای دنیا برگزار می‌شود، گفت: خوشبختانه تمام اعضای کنوانسیون به شیراز سفر می‌کنند که این موضوع، تأثیر بسزایی در معرفی جاذبه‌های گردشگری فارس و شهر شیراز، گسترش صنعت توریسم و جذب منابع کلان گردشگری به صورت مستقیم و غیرمستقیم دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی