[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۱
  • دوره جدید

آزادی ۱۰۰ زندانی به همت خیران ، روزنامه شیراز نوین


فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز خبر داد:
آزادی 100 زندانی به همت خیران 

تاکنون 100 زندانی جرائم غیرعمد توسط سپاه بقیه الله(عج) شیراز و با همکاری خیران و مشارکت ستاد دیه استان فارس، به کانون گرم خانواده خود بازگشتند.
به گزارش روابط عمومی مرکز فضای مجازی سپاه بقیه الله(عج) شیراز،  سرهنگ پاسدار مجید علی پور در حاشیه جلسه ای که با حضور خیران و کارکنان ستاد دیه استان برگزار شد، گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله(عج) شیراز به لطف خدا از آغاز اجرای طرح #نذر_رهایی با تلاش‌ها و پیگیری‌هایی که انجام داده توانسته تاکنون 100 زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کند.
وی تشریح کرد: الحمدلله با تلاش‌هایی که در مراحل قبل صورت گرفت، 56 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با هزینه بالغ بر یک‌میلیارد و هشتصدمیلیون تومان آزاد شدند.
علی پور ضمن تشکر از اعتماد خیران و مردم شریف شیراز اظهار داشت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله(عج) شیراز در چهارمین مرحله آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد به مناسبت نیمه ماه مبارک رمضان و ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) با کمک خیران و مشارکت ستاد دیه استان فارس، توانست 44 نفر از دیگر زندانیان جرائم غیرعمد را با هزینه‌ای بالغ بر یک‌میلیارد و هفتصدمیلیون تومان، آزاد کند و به کانون گرم 
خانواده برگرداند.
فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز در پایان گفت: خیرانی که تمایل دارند در این عمل خداپسندانه شرکت کنند، می‌توانند به حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج محلات و اقشار مراجعه نمایند.
سیدرضا اسکندری مدیر عامل ستاد دیه استان فارس در این جلسه گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله(عج) شیراز یکی از پرتلاش‌ترین نواحی بسیج کشور است که الحمدلله توانسته رتبه برتر را در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد کسب کند که جا دارد از پیگیری‌ها و خدمات کارکنان و دست اندرکاران این ناحیه تقدیر و تشکر کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی