[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

هم‌افزایی با دستگاه‌ها جهت رفع موانع تولید، روزنامه شیراز نوین


برنامه‌های هفته بسیج کارگری در فارس اعلام شد:
هم‌افزایی با دستگاه‌ها
 جهت رفع موانع تولید
 شیرازنوین- گروه خبر
مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر فارس در تشریح برنامه‌های هفته بسیج کارگری از اجرای برنامه‌هایی نظیر رزمایش کمک‌های مؤمنانه، بازدید از مراکز صنعتی و تولیدی جهت احصا و رفع موانع تولید، رونمایی از تمثال شهید شاخص کارگری کشور و استان و دیگر برنامه‌ها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر استان فارس، محمدجواد مختاری، مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر فارس دیروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان بر ضرورت استفاده از فرصت‌های این ماه تأکید کرد و گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب رمضان، ماه فرصت‌هاست که باید بتوانیم بهره‌مندی‌های لازم را در این فرصت جهت خودسازی داشته باشیم. وی فرا رسیدن سالروز تأسیس سپاه را به سبزپوشان حریم ولایت تبریک گفت و افزود: بحق پاسداران انقلاب اسلامی برای تأمین امنیت ایران اسلامی از جان گذشته هستند و در این راه همواره حماسه‌آفرینی می‌کنند. 
مختاری در ادامه به ‌نام گذاری سال جاری به‌نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب طی سال‌های متمادی در انتخاب نام سال‌ها مبحث تولید را انتخاب کرده‌اند که این مسئله نشان از اهمیت توجه به تولید است و ما نیز باید تلاش کنیم تا موانع و مشکلات تولید و واحدهای صنعتی و صنعتگران را احصا کرده و در جهت رفع این موانع بکوشیم. مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر فارس لازمه تحقق شعار سال را روحیه جهادی و انقلابی دانست و گفت: در سال جاری با توجه به شعار سال و تأکیدات رهبر معظم انقلاب، تلاش مجموعه بسیج کارگران و کارخانجات هم‌افزایی با دستگاه‌های دولتی، اجرایی و قضایی جهت رفع موانع تولید و مشکلات واحدهای صنعتی، کارخانجات و تولیدی‌هاست.
 وی با تأکید بر اینکه حقیقتاً باید تمام تلاش سربازان نظام و انقلاب بالا بردن قدرت خرید مردم و رونق تولید باشد، گفت: باید تحولی در اقتصاد کشور رخ دهد و برای این کار هم نیاز به مدیریت قوی داریم تا بتواند با استفاده از ظرفیت‌ها، مشکلات موجود را برطرف کند. مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه فجر فارس به فلسفه نام‌گذاری روز بسیج کارگری اشاره کرد و گفت: شهیدعبدالحسین برونسی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس بوده که شغل شریفش استاد بناکار بوده است و در زمان جنگ هم خدمات شایانی به این کشور انجام داد و در نهایت در سال 63 به فوز عظیم شهادت نائل شد اما پیکر مطهرش سال‌ها مفقودالاثر بود. با این حال در تاریخ 9 اردیبهشت‌ماه سال 1364 تشییع نمادینی برای پیکر مطهر او برگزار می‌کنند و در سال 90 هم که پیکر مطهرش شناسایی می‌شود، در اردیبهشت‌ماه پیکرش به خاک سپرده می‌شود؛ لذا 9 اردیبهشت‌ماه به ‌نام روز قشر بسیج کارگری نام‌گذاری شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی