[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

اردوی ۴۰ روزه پرتو آذر در قاره سبز، روزنامه شیراز نوین

کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو به کمیته ملی المپیک اعلام کرده است که فرانک پرتو برای کسب سهمیه دوچرخه سواری کوهستان شانس دارد و باید او را ثبت نام کنند.
فرانک پرتوآذر در گفت‌وگو با ایسنا درباره احتمال حضور در المپیک توکیو نیزگفت:  ژاپن در ایمیلی به کمیته ملی المپیک ایران اطلاع داد که من  شانس کسب سهمیه المپیک توکیو را دارم و کمیته ملی المپیک ایران من را نیز ثبت نام کند. از این رو تمام مدارک مورد نیاز را در اختیار فدراسیون و کمیته ملی المپیک قرار دادم. کاری که از دست من برمی‌آید تلاش و تمرین است، امیدوارم به این آرزوی بزرگ یعنی حضور در المپیک برسم، البته حتی اگر در المپیک توکیو نباشم بیش از دو سال است که برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ دورخیز کرده‌ام و به آن خواهم رسید.
پرتوآذر در مورد دریافت ویزای سفر به اروپا  برای برپایی اردو و حضور در مسابقات بیان کرد: برای دریافت ویزای خود  بیش از چهار سفر از شیراز به تهران داشتم که در نهایت با همکاری سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری روادید اروپا را جهت حضور در رقابت‌های آماده‌سازی و برپایی اردو با مربی آلمانی خود دریافت کردم.
او ادامه داد:  باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط مربی شخصی‌ام و همچنین هماهنگی با آقای داوری سرپرست فدراسیون، از دی‌ماه سال ۱۳۹۹ برنامه مسابقات خود را تقدیم فدراسیون کردم و در راستای کسب مدال بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲، قهرمانی آسیایی ۲۰۲۱ و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ برنامه‌ای را تدوین کرده‌ام. با توجه به دوری یک‌ساله از میادین، اولین رقابت فصل من در ترکیه بود که موفق به حضور در این رقابت‌ها  شدم. پس از پایان مسابقات ترکیه، باتوجه به دریافت مجوز از شورای برون‌مرزی و با همکاری با فدراسیون دوچرخه‌سواری موفق شدم روادید اروپا را دریافت کنم.
او در مورد برنامه‌های خود در اروپا تأکید کرد: در این سفر ۴۰ روزه در چهار رویداد کشورهای مختلف در صورت امکان شرکت می‌کنم. در این مدت نیز زیر نظر مستقیم مربی خودم که مربی چندین ورزشکار از ۲۰ کشور اول دنیا نیز هست، تمرین می‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی