[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

رونق کسب‌وکار در پرتو مبانی تسهیلگری، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مدیرعامل شرکت ایده گستران ثمین پارس گفت: مشاوره و حمایت از چرخه کسب و کار از نیازهای اصلی کارآفرینان و تولیدکنندگان است و در شرکت ایده گستران ثمین پارس با ایجاد بسترهای تسهیلگری، زمینه را برای باروری مشاغل و استعدادها مهیا می‌کنیم.
مهندس سروش نجات در آیین تجلیل از کارکنان موفق این مجموعه و معارفه اساتیدی که در بخش‌های فرهنگی و آموزشی دعوت به همکاری شدند، اظهار داشت: با توجه به خلأهایی که در زمینه حمایت از تولیدکنندگان و ارائه مشاوره‌های تخصصی به صاحبان کسب و کار و اندیشه‌های خلاقانه احساس می‌شود، شرکت ایده گستران ثمین پارس در زمره شرکت‌های شتاب دهنده ای قرار می‌گیرد که رسالت حمایت از کارآفرینان و بهبود کسب و کار را برای خود تعریف کرده و از صفر تا صد ماجرا در کنار فعالان این عرصه در بخش‌های مختلف حضور خواهد داشت. وی با اشاره به اینکه رفع موانع تولید نیازمند پیش نیازهایی است، اظهار داشت: سیاست‌های شرکت ایده گستران ثمین پارس فرسنگ‌ها از اسلوب سرمایه داری و واسطه گری فاصله دارد. در این مجموعه از صاحبان ایده‌های خلاق و افراد مستعد حمایت می‌کنیم تا توانمندی‌های خود را به منصه ظهور رسانند. ارائه سرمایه مادی برای فعالیت افراد مستعد، یکی از سیاست‌های بنیادین این مجموعه است.
مدیرعامل شرکت ایده گستران ثمین پارس در ادامه بیان داشت: رفع موانع تولید و رونق کسب و کار نیازمند برخورداری از نظرات کارشناسان و متخصصان در حوزه‌های مختلفی است. در این شرکت تیم‌های مختلفی به فعالیت مشغول هستند و با شناسایی موانعی که در زمینه باروری پتانسیل‌ها وجود دارد، راهکارهای علمی و تجربی را به صاحبان کسب و کارهای خرد و کلان ارائه می‌کنند. در این شرکت بسته‌های خدماتی بر اساس جایگاه مشاغل مختلف در نظر گرفته شده و خدمات تخصصی شرکت ایده گستران ثمین پارس می‌تواند برای همه مشاغل راهگشا باشد.
مهندس نجات در بخش دیگری از این مراسم به فعالیت‌های تخصصی و تجربی این مجموعه در زمینه فروش و بازاریابی به سبک‌های نوین اشاره کرد و افزود: بسیاری از تولیدکنندگان محصولاتی در اختیار دارند که به دلیل عدم تخصص در زمینه فروش و بازاریابی نتوانسته اند به منافع مالی دست یابند و حاصل زحمات و استعدادهای آنها با شکست روبه‌رو شده است. به همین دلیل در شرکت ایده گستران ثمین پارس تلاش داریم تا با ارائه راهکارهای مؤثر برای فروش، از تولیدکنندگان ایرانی حمایت کنیم. برای کسب و کارهای نوپا، متوسط و در نهایت صاحبان مشاغل پیشرفته برنامه‌های عملیاتی مدونی تدوین شده است. وی با بیان اینکه شرکت ایده گستران ثمین پارس در عرصه‌های بین المللی هم دارای فعالیت‌هایی در کشورهای هند، عمان و ارمنستان است، اظهار داشت: تضمین رضایت مشتریان، در چهارچوب اساسی سیاست‌های شرکت ایده گستران ثمین پارس قرار می‌گیرد. در نظر داشته باشیم که سرمایه گذاری‌های کورکورانه و بدون پشتوانه علمی قطعاً به شکست می‌انجامد و هر فعال بخش خصوصی نیازمند تیمی توانمند در زمینه فروش، بازاریابی، شناسایی نیازهای آتی بازار و مواردی از این قبیل است. حلقه‌های گمشده ای در چرخه کسب و کار وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به عدم برنامه ریزی و گاهی سردرگمی بخشی از کارآفرینان اشاره کرد.
شایان ذکر است در حاشیه این مراسم، آیین معارفه امین دانشور و اباذر ظهرابی به عنوان مشاوران فرهنگی و آموزشی شرکت ایده گستران ثمین پارس برگزار شد و از کارکنان نمونه این مجموعه تقدیر به عمل آمد. شرکت ایده گستران ثمین پارس در خیابان قدوسی غربی، نبش خیابان محلاتی، ساختمان اشرافیه، طبقه 4 قرار دارد و صاحبان کسب و کار و ایده‌های خلاقانه می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های 07191301616 و تارنمای https://orangeicc.com/ از خدمات این مجموعه در حوزه‌های مختلف بهره مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی